52 M. Valukonio taškai nukalė pergalę “Kapčiamiesčiui”

Įspūdingą pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo “Kapčiamiestis”, kuris net 118:95 nugalėjo “Simedvą”. Nugalėtus į priekį traukė net 10 tritaškių pataikęs ir 52 taškus surinkęs Mantas Valukonis.

Pirmajame kėlinyje reikalai geriau klostėsi “Simedvai”, kuri pirmavo didžiąją kėlinio dalį, o po R. Miliausko tritaškio buvo išsiveržusi 6 taškų persvara – 25:19. “Kapčiamiestis” buvo išlyginęs rezultatą 25:25, tačiau “Simedva” besibaigiant pirmajam kėlinukui atstatė turėtą pranašumą – 31:25.

Antrajame kėlinyje nubudo “Kapčiamiesčio” toliašaudė artilerija ir per antrąjį ketvirtį ekipą pataikė net 5 tritaškius, ko pasekoje “Kapčiamiestis” persvėrė rezultatą ir kėlinuką laimėjo dviženkliu skirtumu – 26:16.

Po didžiausios pertraukos “Kapčiamiestis” įjungė dar aukštesnę pavarą ir varžovams atseikėjo dar 36 taškus per vieną kėlinį bei jau patys pirmavo dviženkliu skirtumu 87:73. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas toliau augo, o po Manto Valukonio dvitaškio skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų (100:80) bei intriga išsisklaidė.