“Liudvinavas” pirmąjį ratą uždarė pergale prieš “ŽSM-Jaunystę”

“Liudvinavas” įveikė “ŽSM-jaunystę” 75:54 ir įsirašė penktąją pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo “ŽSM-Jaunystė”, kuri po žaibiškų pirmųjų atakų pirmavo 7:2. Pirmojo kėlinuko viduryje “ŽSM-Jaunystė” po A. Juozaičio tritaškio susikrovė rekordinę 9 taškų persvarą – 15:6. Visgi, tada “Liudvinavas” susiėmė ir spurtavo 9:0, o Tomo Lužanskio baudų metimai išlygino rezultatą (15:15), tačiau kėlinį pirmaudami užbaigė “ŽSM-Jaunystė” – 18:17.

“Liudvinavas” sėkmingą žaidimo atkarpą perkėlė į antrąjį kėlinuką, kuriame Tomas Šaulys pirmą kartą išvedė savo ekipą į priekį (19:18). Iki antrojo ketvirčio likus žaisti 3:49 min. Martyno Ulevičiaus tritaškis išvedė “Liudvinavą” dviženkliu skirtumu 34:22. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė taip pat dviženklis skirtumas 38:27.

Po didžiosios pertraukos “Liudvinavas” toliau užtikrintai laikė žaidimo vadeles savo rankose ir neleido “ŽSM-Jaunystei” priartėti bei dar šiek tiek padidino savo atotrūkį – 54:41.

Vėliau “Liudvinavas” tik ar labiau atsiplėšė ir šventė užtikrintą pergalę 75:54.