A. Urbonas: „Davėme Riley pajausti žaidimo ritmą ir buvo sunku jį sustabdyti“

Nuotr. D. Lukšta

“Sūduvos-Mantingos” penkių iš eilės pergalių serija nutrūko Palangoje. Marijampoliečiai atsimušė į Mariaus Kiltinavičiaus treniruojamą ir monstriškai rungtyniavusio Jalen Riley vedamą “Kuršių” ekipą.

37. Tiek taškų pelnė minėtasis amerikietis susitikime su “Sūduva-Mantinga”. Po susitikimo rezultatyviausias marijampoliečių ekipos žaidėjas Aurimas Urbonas teigė, jog nepavyko laikytis plano ir atsilaikyti gynyboje.

“Nevykdėme plano ir nesilaikėme to, ką buvome sutarę prieš rungtynes. Iš tiesų, puolime viskas vyko taip, kaip ir planavome, tačiau gynyboje visiškai sugriuvome”,- teigė “Sūduvos-Mantingos” naujokas.

Krepšininkas kaip vieną iš pagrindinių pralaimėjimo priežasčių įvardino “Kuršių” lyderio Jelen Riley benefisą.

“Ką prieš šį žaidėją planavome – neįvykdėme. Davėme jam pajausti žaidimo ritmą ir po to jau buvo sunku jį sustabdyti. Jis gero lygio žaidėjas”,- sakė Aurimas Urbonas.

“Trečiajame kėlinyje buvome įgiję pranašumą, tačiau pradėjome klysti ir leidome jiems grįžti į rungtynes bei praradome iniciatyvą. Nepataikėme laisvi, susikūrėme daug progų mesti iš arti ir iš toli, tačiau tiesiog nepataikėme. Pabaigoje pritrūko ir jėgų. Labai sunku nuolat vytis varžovus, iškritus Martynui, rotacija dar labiau sutrumpėjo. Visgi, rytoj laukia dar vienos labai sunkios rungtynės prieš jauną ir gerą komandą”,- prieš rytojaus dvikovą kalbėjo Urbonas

Leave a Reply