“B diviziono” atkrintamųjų apžvalga – pergales iškovojo “Birštono SC” ir “CIE LT Forge”

Trečiadienį prabėgo pirmasis “B diviziono” atkrintamųjų etapas, kuriame pergales iškovojo favoritai.

Pirmajame susitkimime “Birštono SC” komanda rezultatu 69:63 pranoko “Gražiškius” ir prieš atsakomąją dvikovą susikrovė 6 taškų persvarą, kurią po savaitės reikės išsaugoti.

“Birštono SC” komanda pirmavo beveik visų rungtynių metu, į priekį varžovus paleisdami tik du kartus – antrojo kėlinuko pabaigoje ir trečiojo pradžioje. “Gražiškiai” buvo išlyginę rezultatą trečioje kėlinuko gale, tačiau vėliau rungtynių kontrolę prarado ir paleido varžovus į priekį.

“Gražiškius” šiose rungtynėse labiausiai skandino net 23 padarytos klaidos ir prastas pataikymas iš trijų taškų zonos (9/48 – 18%) ir baudų metimai (12/21 – 57%).

Antrosios vakaro rungtynėse “CIE LT Forge” užtikrintai 81:68 nugalėjo “Vytenį” bei žengė tvirtą žingsnį atkrintamųjų link.

“CIE LT Forge” užtikrintai pradėjo rungtynes ir pirmavo praktiškai nuolat. Po pirmojo kėlinuko “CIE LT Forge” persvara buvo triuškinanti 28:12. Antrajame kėlinyje skirtumas šoktelėjo iki +29. “Vytenis” sugebėjo trečiajame kėlinyje priartėti 11 taškų, tačiau daugiau rungtynėse pasiekti nieko nepavyko bei nusleista 13 taškų skirtmu.

“Vytenis” tiesiog fatališkai metė nuo baudų metimų linijos ir prametė net 18 baudų metimų, o kovą po krepšiu pralaimėjo taip pat labai užtikrintai (44/69).

Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 20 d.