Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs “MSC-Alvarsas” žengė tvirtą žingsnį finalinio ketverto link

Įspūdingą pergalę “MKML-Mantinga” “A diviziono” pirmajame ketvirtfinalio susitikime iškovojo “MSC-Alvarsas” komanda, kuri net 129:107 nukovė “Kapčiamiestį” ir žengė solidų žingsnį finalinio ketverto linko. Prieš atsakomąsias runngtynes, “Kapčiamiestis” įgijo 22 taškų deficitą.

129 taškai – naujas lygos šio sezono rezultatyvumo rekordas. Prieš tai buvęs sezono rekordas priklausė “Išvien” komandai (127 taškai).

“MSC-Alvarsas” iš viso net 7-tąjį kartą perkopė 100 taškų ribą per rungtynes.

“MSC-Alvarsas” kontroliavo rungtynes nuo pat pirmųjų akimirkų ir neleidė nė karto pirmauti “Kapčiamiečiui”. Skirtumas augo aksponentiškai iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos kai pasiekė +29, vėliau ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki +17 taškų, tačiau kėlnio pabaigoje susiėmęs “MSC-Alvarsas” sugebėjo triumfuoti 129:107.

Šiose rungtynėse “MSC-Alvarsas” dominavo beveik visose statistikos grafose, įskaitant pataikymo procentą, o ryškiau nusileido nebent kovoje dėl atšokusių kamuolių – 30:41. Jauniai perėmė beveik dvigubai daugiau kamuolių – 19:11.