“B diviziono” pirmosios atkrintamųjų varžybos prasidėjo skirtingai

“B divizione” link pusfinalio pajudėjo keturios 3-6 vietas užėmusios komandas, tačiau pirmieji žingsniai ne visiems buvo palankūs.

Gražiškiai (+21) 104:83 Kadis (-21)

“Gražiškiai” pergalingai startavo “B diviziono” atkrintamosiose rungtynėse rezultatu 104:83 įveikdami “Kadį” ir susikraudami +21 taško pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. “Kadis” vis dar kovoja dėl pirmosios pergalės šiame sezone ir šansai žengti į pusfinalį bent jau dabar atrodo komplikuoti. Jeigu matysime “Kadį” žaidžiant taip, kaip pirmojoje pusėje apie pergalę galima drąsiai galvoti, tik ar galima galvoti apie pergalę 22 taškų skirtumu – abejojama. Net neabejojama, kad jeigu atsakomosios rungtynės kovo 10 dieną bus paskutinės “Kadžiui”, jose vyrukai atiduos visą save ir padarys viską, kad iškovotų pirmąją pergalę ir taip pabaigtų sezoną. Tuo tarpu “Gražiškiai” turi viską savo rankose ir atsakomosiose rungtynėse tiesiog turi visko nesugadinti ir žengti paskutinį žingsnį pusfinalio link.

Marijampolės seniūnija (+4) 81:77 Kalvarija (-4)

Pati įdomiausia atkrintamųjų pora – pirmosiose rungtynėse kova buvo permaininga ir abi komandos pademonstravo, jog gali žaisti ir gali viena kita įveikti. Kovo 10 dieną, kaip ir pirmosiose rungtynės vėl turėtume išvysti kietą ir atkaklią kovą, daug emocijų ir noro nugalėti. Abi ekipos jau įrodė, kad per keletą minučių gali pasukti įvykius aikštelėje visiškai priešinga kryptimi, todėl laukia įdomios rungtynės ir teigti, kad viskas šioje poroje aišku yra neteisinga. Lemiamose rungtynės “Marijampolės seniūnija” vertėsi 8-iais žaidėjai, “Kalvarija” – 7-iais. Galima tikėtis, jog kovo 10 d. abi ekipos suburs pajėgiausias savo sudėtis ir išsiaiškins galutinai kas yra stipresni ir kas vertesni pusfinalio.

Leave a Reply