Antrosiose rungtynėse trapią keturių taškų persvarą susikrovė „Marijampolės seniūnija“

„Marijampolės seniūnija“ žengė nors ir nedidelį, tačiau pirmąjį žingsnį „B diviziono“ pusfinalio link. Pirmosiose rungtynės Žydrūno Kruliko vadovaujama ekipa nugalėjo „Kalvariją“ ir mače iš dviejų rungtynių prieš atsakomąsias rungtynes turi +4 taškų persvarą. Atsakomosios rungtynės kovo 10 d.

Susitikimą geriau pradėjo „Kalvarija“, kuri po spurtu 8:0 privertė „Marijampolės seniūniją“ paprašyti minutinės pertraukėlės. Emociškai itin užsivedę kalvarijiečiai nemažino apsukų ir įpusėjus ketvirčiui turėjo dviženklį pranašumą – 17:7. Negano to skirtumas po pirmojo ketvirčio dar labiau išaugo – 23:9.

Antrajame ketvirtyje D. Podolskio vedama „Marijampolės seniūnija“ po truputį ėmė tirpdyti deficitą, kuris įpusėjus rungtynėms buvo perpus mažesnis – 41:34. Trečiajame ketvirtyje „Marijampolės seniūnija“ ėmė tirpdyti pranašumą dar labiau o V. Statkevičius dvitaškis pirmą kartą išvedė komandą į priekį – 45:43. Kiek vėliau pranašumas dar labiau išaugo, kai R. Lisovskis pelnė du taškus greitoje atakoje – 50:43.

„Marijampolės seniūnija“ išlaikė persvarą iki pat rungtynių pabaigos, kuri po D. Podolskio tritaškio siekė 6 taškus, tačiau po klaidos išsimetant kamuolį, „Kalvarija“ sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir rungtynės baigėsi 81:77 skelbianti pergalę „Marijampolės seniūnijai“.

2019 27 vasario 20:15 B DIVIZIONO ATKRINTAMOSIOS 2018/2019 m. sezonas

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF

7Robertas StankusPuolėjas36:3110611041233.32450.00001543
9Mindaugas LiutkevičiusGynėjas12:15200001333.30000000000
10Aidas ŠerpilovasPuolėjas15:316100012540.00002450.05510
12Vaidas VincevičiusPuolėjas28:377130112540.00003475.07631
13Vilius PuzaraPuolėjas30:42121213041040.000044100.05733
 Viso 200:007747883308037.541723.5131968.418291714

B DIVIZIONO ATKRINTAMOSIOS (4 – 5 vietos)