Be didelio vargo „Liudvinavas – Vytis“ susitvarkė su “Veteranais”

Visus kėlinius laimėjusi „Liudvinavas – Vytis“ komanda gan netikėtai lengvai sutriuškino „Veteranų“ komandą rezultatu 101:62 (26:17, 25:18, 26:14, 24:13).

Antrose MKML – MANTINGA lygos rungtynėse nuo pat pirmojo kėlinio pradžios savo pajėgumą pademonstravę „Liudvinavas – Vytis“ po pirmojo kėlinio pirmosios pusės jau buvo priekyje 16:6. „Veteranų“ komanda dar bandė persvarą mažinti , bet pirmąjį kėlinį vis tik laimėjo „Liudvinavas – Vytis” rezultatu 26:17.

Antrasis kėlinys „Veteranų“ komandai nieko gero nežadėjo. Niekaip nesugebėjo grįžti i pirmąją rungtynių pusę ir sumažinti augantį skirtumą. Antrąją kėlinio pusę visiškai paleidę „Veteranų“ žaidėjai jau po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo rezultatui esant 51:35.

Antroji rungtynių pusė visiškai nepakitusi „Veteranų“ komandai. Vis nepavykstant mažinti skirtumo tarp komandų, apsiginti darėsi taip pat vis sudėtingiau nuo varžovų atakų, kurios tik didino „Liudvinavo – Vyčio“ komandos persvarą. Kelias puikias sausas atkarpas sukūręs „Liudvinavas – Vytis“ skirtumą padidino trečiojo kėlinio pabaigoje jau iki 28 taškų rezultatui esant 77:49.

Paskutinį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis keliomis atakomis. Bet „Liudvinavas – Vytis“ nė neketino mažinti apsukų ir skirtumą vis palengva tik didino. „Veteranams“ niekas nesisekė nei puolimas, nei gynyba. Komandoje neatsirado žaidėjo kuris patemptų komandą reikiamu metu ir taip teko pripažinti varžovų „Liudvinavo – Vyčio“ pranašumą rezultatui esant triuškinamam 101:62.