Be pralaimėjimų antrajame etape – tik dvi komandos

„MKML-Mantinga“ čempionate sužaistos tradicinės penkerios rungtynės, po kurių antrojo etapo komandų pralaimėjimų grafose beliko šviesti du nuliai.

TOP-8 divizione per savaitę įvyko trejos rungtynės. Per pirmąsias dar nė karto šiame sezone nepralaimėję „Išvien“ tvirtai 106:82 pranoko „Marijampolės SC-Mantingą“. Jau po 2 kėlinių vicečempionai pirmavo solidžia 23 taškų persvara (57:34), tad intrigos šį kartą nebuvo.

„14 pergalė iš tiek pat galimų, šį kartą pasiekta 24 taškų (106:82) skirtumu. „Kisso“ pelnytas 100-asis taškas, už kurį jau spėjo atsiskaityti ir rungtynės su daug emocijų priešininkų stovykloje“, – taip apie pergalę savo paskyroje paskelbė „Išvien“.

Aistrų „Marijampolės SC-Mantingos“ stovykloje iš tikrųjų būta – 2 technines pražangas susirinko komandos treneris Kęstutis Juozaitis, o trečiąją užsidirbo Gabrielius Bubnys.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA

Per kitas rungtynes „Marijampolės SC-2005“ palaužė be keitimų žaidusius „Kapčiamiesčio-Litkemos“ vyrus 81:77, o „Liudvinavas-Vytis“ rezultatyvioje kovoje pranoko „Gudelių seniūniją“ 102:95.

„Liudvinavas-Vytis“ prieš šias rungtynes neteko į NKL išvykusio Roko Grėbliūno, bet į paraišką įtraukė Deividą Motiejūną. Pastarasis jau pirmajame mače surinko 16 taškų.

Pergalės kalviu nugalėtojai vis dėlto gali laikyti Gvidą Kačiušį – krepšininkas surinko net 40 naudingumo balų (34 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai) ir tapo geriausio savaitės asmeninio pasirodymo autoriumi.

„Rungtynes su Gudelių komanda sunku vertint, nes ir vėl nebuvome susirinkę pilnos sudėties. Tik noriu pasidžiaugti komandos charakteriu ir pastangomis, kurios leido prisivyti priešininkų komandą ir perlaužti rungtynes, – sakė „Liudvinavo-Vyčio“ žaidžiantysis treneris ir vadovas Mantas Varnagiris. – Antroje rungtynių pusėje daugiau laikėmės žaidimo plano ir drausmės, tai ir nulėmė mūsų pergalę. Džiugu, kad puikias rungtynes sužaidė po pertraukos sugrįžęs G.Kačiušis.“

Po šio turo visos TOP-8 diviziono komandos II etape yra sužaidusios po 5 rungtynes. Visas jas laimėjo tik „Išvien“, o „Liudvinavo-Vyčio“ ir „Veteranų“ sąskaitose – po 4 pergales ir 1 pralaimėjimą. Pirmąjį ketvertą uždaro „Marijampolės SC-Mantinga“, laimėjusi triskart.

B divizione įvyko iki tol be pralaimėjimų II etape žengusių Punsko „Punios“ ir „Maristos“ rungtynes. Jas po klampios kovos 65:58 laimėjo Punsko komanda, trapia persvara pirmavusi visą ketvirtąjį kėlinį.

„Rungtynės su „Marista“ iš tikrųjų buvo labai atkaklios ir rezultatas sprendėsi tik paskutinėmis minutėmis, – sakė „Punios“ treneris Darius Valinčius. – Varžovai iš pradžių mus išgąsdino savo atletiškumu, bet pavyko primesti savo žaidimo stilių ir laimėti. Kitas svarbus aspektas buvo gera mūsų komandos gynyba, ypač gerai pavyko apsiginti nuo tolimų varžovų metimų.“

Rungtynes savo paskyroje gana išsamiai apžvelgė „Marista“:

„Šį sekmadienį susitiko dvi komandos, kurios pretendavo į pirmą grupės vietą. Pirma rungtynių pusė buvo lygi, tačiau didesnį užsispyrimą parodė krepšininkai iš „Punios“ komandos, kurie ketvirtajame kėlinyje sugebėjo perlaužti rungtynių eigą į savo pusę.

Mūsų trenerio Mariaus Rėklaičio komentaras: „Jau ne pirmose rungtynėse nesumetame savo metimų, turbūt sėkmė šiek tiek nusisukusi… Iš tikrųjų, šis pralaimėjimas nieko nekeičia nei turnyro lentelėje, nei komandos vidinėje būsenoje, gal priešingai – matome, kur turime keisti žaidimą, matome savo klaidas. Vakarykštės rungtynės buvo prasčiausiai sužaistos šiame sezone, todėl manau, kad ši trumpalaikė duobė neužsibus mūsų žaidime. Žinoma, sveikinu varžovus su pergale, vakar jie buvo stipresni.“

Rankų nuleisti nesiruošiame bei laukiame kitų rungtynių jau šį sekmadienį.“

Per kitas rungtynes persvara buvo visai netrapi, o „CIE LT Forge“ nugalėjo Kalvarijos SC net 93:63. Prieš tokio rezultato svariai prisidėjo dar vienas debiutantas – nugalėtojų ekipoje pirmąsias rungtynes sužaidė ir 22 taškus jai pelnė buvęs „Veteranų“ narys Dominykas Ramonas.

B divizione kol kas ne visos komandos yra sužaidusios po 5 mačus, bet lyderių trejetas šiuo metu yra akivaizdus. Jį sudaro dar nesuklupusi „Punia“ ir po kartą būtent Punsko komandai pralaimėję „Marista“ bei „CIE LT Forge“.