“Igliauka” panaikino 15 taškų deficitą ir palaužė “Veteranus”

“Veteranai” antrajame kėlinyje turėjo 15 taškų persvarą, tačiau nesugebėjo atsilaikyti prieš galingai šiame sezone rungtyniaujančią “Igliauką” ir pralaimėjo jai rezultatu 76:87.

Gausiai sirgalių palaikomi “Veteranai” spurtavo 11:3, o po E. Jasiukevičiasu dvitaškio skirtumas tapo dviženklis – 23:13. Antrajame kėlinyje prie “Igliaukos” prisijungė pavėlavę K. Pupinis, tuo metu O. Brazdžionis dvitaškiu sukrovė “Veteranams” rekordinį pranašumą – 37:22. “Igliauka” likusiame laike spurtavo 17:5 ir prieš didžiąją pertrauką atsiliko tik trimis taškais – 39:42.

Trečiajame kėlinyje po D. Rinkūno tritaškio skirtumas tapo lygus – 53:53, o E. Masaitis dvitaškiu pirmą karta išvedė “Igliauką” į priekį. Ketvirtasis ketvirtis visiškai priklausė “Igliaukai”, kuri laimėjo jį 23:14 ir šventė pergalę rezultatu 87:76.