„Sūduva“ iki didžiųjų metų švenčių aplankys ištikimiausius savo rėmėjus

„Sūduva“ iki didžiųjų metų švenčių aplankys ištikimiausius savo rėmėjus

 

Marijampolės „Sūduva“ šią savaitę ne tik ruošiasi paskutinėms šių metų rungtynėms ir intensyviai treniruojasi, tačiau suranda laiko ir socialinei veiklai. Marijampoliečių klubo vadovai, kartu su komanda užsibrėžė tikslą – iki pat didžiųjų metų švenčių aplankyti ištikimiausius savo rėmėjus ir simboliškai atsidėkoti už indėlį į „Sūduvos“ komandos veiklą ir rezultatus.

Antradienį „Sūduva“ savo vizitų turą pradėjo apsilankydami pas vienus iš svarbiausių Marijampolės krepšinio rėmėjų – UAB “Mantinga”. Valdybos pirmininkas Klemencas Agentas ir generalinis direktorius Kęstutis Svitojus šiltai priėmė “Sūduvos” komandą ir ragino toliau išlaikyti aukštus rezultatus.

Šiandien, nuo pat ankstyvo ryto „Sūduva“ apsilankėme Marijampolės savivaldybės administracijoje, kur susitiko su miesto mere Irena Lunskiene, vicemerais Povilu Isoda ir Romualdu Makausku, administracijos direktoriumi Karoliu Podolskiu ir sporto skyriaus vedėju Vytautu Papečkiu. Klubas visus šiuos žmones pasveikino su artėjančiomis šventėms bei padėkojo už moterų krepšinio puoselėjimą Marijampolės mieste.

Prieš pat pietus „Sūduvos“ vadovas su treneriui ir žaidėjomis priešakyje apsilankė pas UAB “Marijampolės šiluma” (“Litesko” filialas) vadovą Juozą Bartaškevičių ir prie kavos puodelio šiltai pabendravo.

Dienos pabaigoje dar vienas vizitas. Šį kartą įmonėje UAB “Kelranga”. Klubo direktorius Deividas Jurkša susitiko ir pasveikino įmonės vadovą Algirdą Brazį su artėjančiomis šventėmis.

“Sūduvos” komanda iki didžiausių metų švenčių ketina spėti aplankyti ir kitus svarbius rėmėjus bei įteikti jiems simbolines dovanėles.