“Išvien” sezono starte turėjo pripažinti “Atakos” pranašumą (+komentarai)

Pirmosiose sezono rungtynėse pralaimėjimą turėjo pripažinti ilgamečiai MKML dalyviai “Išvien”, kurie rezultatu 74:94 nusileido “Atakai”.

“Ataka” labai gerai pradėjo rungtynes ir net neįpusėjus pirmajam kėliniui po Manto Sadausko tritaškio jau turėjo dviženklį pranašumą 15:4, savo sėkmingą žaidimą perkėlė ir į antrąjį ketvirtį, kurį laimėjo dviženkliu skirtumu (29:19) bei įpusėjus rungtynėms “Ataka” buvo nutolę nuo “Išvien” solidžiu skirtumu – 54:36.

Po didžiosios pertraukos “Ataka” toliau kontroliavo rungtynes ir išlaikė solidžią persvarą iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę 94:74.

Andrius Levanas (“Išvien”): Rezultatas tendencingas, rungtyniavome prieš jauną, stiprią, meistriškumu mus lenkiančią komandą. Patys savo sudėtyje neturėjome pagrindinio centro, kuris tikrai būtų mus sustiprinęs po krepšiu, taip pat trūko dviejų stiprių gynėjų. Mėgėjų krepšinyje vienas svarbiausių dalykų yra susirinkti pilnos sudėties, tik tai įvykdžius galima kalbėti apie pergalę. Sveikiname varžovus su puikia pergale, o mes prieš savo sirgalius bandysime reabilituotis jau ateinantį trečiadienį.

Jaunius Davniukas (“Ataka”): Rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip atrodė, jeigu su didesne persvara šiek tiek atsipalaiduodavome “Išvien” komanda iškarto sumažindavo skirtumą. Prieš rungtynes akcentavome, jog turime žaisti greitai, laikyti gerą tempą. Taip pat akcentavome, jog jie turi daug patyrusių žaidėjų, todėl gynyboje turėjome žaisti susikoncentravę ir daryti kuo mažiau klaidų. Komandoje daug lygiaverčių žaidėjų, bandėme visi išsidalinti žaidimo minutes ir gerinti komandinį žaidimą.

Leave a Reply