P. Šakinio debiutas “Veteranų” komandoje pažymėtas pergale prieš “Liudvinavą-Vytį” (+komentarai)

Pergalę “MKML-Mantinga” čempionate pasiekė užpraeitų metų čempionai “Veteranai”, kurie rezultatu 89:80 pranoko “Liudvinavą-Vytį”.

“Liudvinavas-Vytis” šiose rungtynėse vertėsi tik 6-iais žaidėjais, o “Veteranų” gretose debiutavo Povilas Šakinis.

Susitikimo pradžia buvo itin rezultatyvi ir sėkmingiau reikalai aikštelėje klostėsi “Liudvinavui-Vyčiui”, kurie per pirmąjį ketvirtį surinko net 30 taškų bei pirmavo 30:26.

Antrajame kėlinyje toliau lyderiavo “Liudvinavas-Vytis”, kurio pranašumas po K. Šukio tritaškio šoktelėjo iki aštuonių taškų – 42:50. “Veteranai” surengė spurtą 8:1 ir po Povilo Anelausko dvitaškio atsiliko tik minimaliu skirtumu 50:51.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurį “Veteranai” laimėjo 19:11 ir iškovojo pergalę.

Povilas Anelauskas (“Veteranai”): Atvykę į varžybas pamatėme, jog jie atvyko tik šešiese iš dalies nudžiugome, tačiau žinojome, kad net ir keliese jie yra greita ir “bėganti” ir metanti komanda, todėl su jais buvo kovoti sunku visus kėlinius. Prieš rungtynes akcentavome, kad tai yra metanti komanda, todėl negalime leisti mesti jų snaiperiams, kurių netrūksta “Liudvinavo-Vyčio” komandoje. Povilo Šakinio patirtis aikštelėje – labai didelė. Tai aukšto lygio žaidėjas, rungtyniavęs LKL ir NKL klubuose, o jo vadovavimas būnant aikštelėje priduoda labai daug mūsų komandai.

Karolis Šukys (“Liudvinavas-Vytis”): Iki geresnio žaidimo šiandien labiausiai trūko pagalbos nuo atsarginių žaidėjų suolelio, kuris buvo visiškai minimalus. Galime pasidžiaugti, kad pakankamai gerai atsilaikėme, nes varžovų priekinė linija buvo tikrai stipri, o mes patys žaidėme visiškai be centrų. Manau motyvacijos mums visiems yra pakankamai daug, nes norime patekti į A divizioną, o pergalės dar pasiekti nepavyko. Tai tikėkimės , kad sekančiose rungtynėse jos bus dar daugiau. Šiandien, gaila, vieni žaidėjai sirgo, kiti tiesiog negalėjo ir teko žaisti 6-iese. Dėl ko tikrai stigo ir jėgų, ir dar labiau – ūgio. Taip pat nepavyko iki galo išsilaikyti bent jau penkiese, dėl ko likus 4-iese prieš tokią komandą kaip “Veteranai” galimybių laimėti nebuvo. Ačiū priešininkams, kad nesugalvojo gale mūsų stipriai spausti ir skirtumas netapo didžiulis.