“Kalvarijos SC” komanda niekaip neranda rakto į pergales – nusileido ir “NKA-Alytui 2009”

2008-2009 METAI 2019/2020 m. sezonas

„Alytaus KA-Litas“
KALVARIJOS SC – 2008
69 - 32
„Alytaus KA-Litas“ - - - - - 69
KALVARIJOS SC – 2008 - - - - - 32

“NKA-Alytus 2009” ekipa įveikė “Kalvarijos SC” rezultatu 69:32 ir toliau paliko juos be pergalių. Alytiškiai iškovojo antrąją pergalę ir bent jau laikinai pakilo iki antrosios turnyrinės lentelės vietos. Savo ruoštu Kalvarijos ekipa užima paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

“NKA-Alytus 2009” nuo pirmųjų minučių įrodinėjo, jog yra stipresni ir greitai įgijo dviženklį pranašumą bei laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 24:8. Antrajame kėlinyje situacija išliko ta pati – “Kalvarijos SC” daug klydo ir netaikliai atakavo iš visų distancijų, tuo tarpu “NKA-Alytus 2009” didino savo pranašumą ir laimėjo antrąjį ketvirtį rezultatu 23:7, o bendras rezultatas švieslentėje skelbė “NKA-Alytus 2009″komandos pranašumą 47:15.

Trečiajame kėlinyje kalvarijiečiams pavyko pristabdyti varžovus ir trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas minimaliai – visgi, tai nieko nekeitė, o “NKA-Alytus 2009” iškovojo užtikrintą pergalę 69:32.

“NKA-Alytus 2009”:Konradas Bužas 10, Aidas Čeponis 10, Tajus Pavilionis 8.

“Kalvarijos SC”: Mangirdas Petrauskas 22, Tadas Šimilevičius 6, Matas Laba 4 .