Po krepšiu dominavusi „Ataka“ patiesė „Veteranus“

„Atakos“ puolimo nepažaboję „Veteranai“ krito 81:100, o varžovai iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų ir kol kas yra neįmenama mįslės visoms komandoms, mat dar yra nesuklupę nė karto.

Rungtynes keturiais taškais pradėjo „Ataka“, kuri sužaidus keturias minutes pirmavo 10:5. Visgi, skirtumas toliau didėjo, kol iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes, po A. Kuzminsko tritaškio ekipas jau skyrė 9 taškai – 18:9. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Veteranai“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų – 15:20.

Antrajame kėlinyje po 5 iš eilės A. Montrimavičiaus taškų rezultatas jau buvo lygus – 20:20 ir „Veteranai“ kvėpavo savo varžovams į nugaras viso ketvirčio metu. 18-tąją rungtynių minutę „Ataka“ spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą 44:34, o prieš didžiąją pertrauką skirtumas dar šiek tiek šoktelėjo – 48:36.

Po didžios pertraukos visi „Veteranų“ bandymai priartėti buvo nesėkmingi, o „Ataka“ ne tik išlaikė savo pranašumą, bet ir jį padidino. „Atakai“ tai buvo 4-toji pergalė iš eilės, po kurios jie tapo vienvaldžiai pogrupiai lyderiai. „Veteranai“ turi 2 pergales ir 2 pralaimėjimus, po kurių jie turėtų atsidurti turnyrinės lentelės viduryje.