Kaune nutrūko „Sūduva-Mantinga“ pergalių serija

VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (30-7) pergalių serija.

Povilo Šakinio auklėtiniai Kaune 74:86 (14:27, 21:22, 15:17, 24:20) nusileido vietos „Žalgirio-2“ (19-18) krepšininkams. Iki šiol marijampoliečiai buvo pasiekę šešias pergales paeiliui.

„Žalgiris-2“ į priekį šovė nuo pirmųjų minučių. Kerras Kriisa ir Vitalijus Kozys smeigė po tritaškį, Paulius Murauskas pridėjo dvitaškį ir kauniečiai išsiveržė į priekį 8:0.

Ketvirčiui artėjant į pabaigą sėkmingiau ir vėl sužaidė kauniečiai. Giedrius Bergaudas, Gytis Mačionis pataikė po dvitaškį, Nedas Kancleris pelnė taškus su pražanga ir „Žalgirio-2“ pranašumas išaugo iki 13 taškų – 27:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Justinas Ramanauskas atseikėjo tritaškį, Erikas Venskus pataikė iš vidutinio nuotolio, o P. Murauskas pridėjo dar vieną dvitaškį ir kauniečių pranašumas tapo triuškinamas – 37:17.

Vis tik tuo metu marijampoliečiai šiek tiek atkuto. Tomas Galeckas, Žygimantas Šimonis bei Edvinas Jezukevičius smeigė po tritaškį ir sumažino „Sūduva-Mantinga“ deficitą iki 13 taškų – 30:43.

Po ilgosios pertraukos atstumas tarp komandų išliko panašus. Tiesa, „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo priartėti ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Šarūnas Beniušis realizavo baudas, Jonas Zakas smeigė tritaškį ir svečių deficitą sumažino iki 8 taškų (74:82). Vis tik iki mačo pabaigos buvo likusi tik minutė, tad marijampoliečiai rimčiau užsikabinti nebesugebėjo.

„Sūduva-Mantinga“ gretose naudingiausiai žaidęs Žygimantas Šimonis pelnė 17 taškų (0/2 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 19 (4/7 trit.), Erikas Venskus 14 (7/8 dvit.), Paulius Murauskas 13 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Kerras Kriisa 12 (4/6 trit., 7 rez. perd.), Justinas Ramanauskas 10 (2/11 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 17 (5/8 trit.), Gintautas Matulis 16 (5/9 dvit.), Edvinas Jezukevičius 12 (2/4 trit.).