Free throw percentage
50.9%
41.7%
45.5%

„Simedva“ rungtynes pradėjo itin užsivedusi, ir iš karto surengė spurtą 8:0. Į tai „CIE LT Forge“ atsakė savo sėkminga atkarpa 7:0 ir aikštelėje užvirė arši kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Sužaidus keturias minutes, „Simedva“ pirmavo 16:9. Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti 20 sekundžių „CIE LT Forge“ persvėrė rezultatą ir ketvirtį užbaigė pirmaudami 22:21.

Antrajame kėlinyje „Simedva“ perėmė iniciatyvą į savo rankas bei persvėrė rezultatą. Įpusėjus kėlinukui „Simedvos“ pranašumas šovė iki šešių taškų skirtumo – 40:34. Visgi, „CIE LT Forge“ pristabdė savo varžovus ir įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo trijų taškų skirtumu – 43:47.

Trečiajame kėlinyje „CIE LT Forge“ užsikūrė kaip reikiant ir per ketvirtį surinko net 35 taškus, kai tuo tarpu savo varžovams leido pelnyti 19. Per labai sėkmingą kėlinuką „CIE LT Forge“ komanda susikrovė vienu metu itin solidžią persvarą – 74:55. „Simedva“ nesutriko ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino atsilikimą iki 12 taškų – 66:78.

Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui dviženkliu skirtumu priekyje dar buvo „CIE LT Forge“ 84:73. „Simedva“ rungtynių pabaigoje surengė lemiamą šturmą ir rungtynėse nusileido rezultatu 91:96.