Rungtynėse dėl bilieto į “A divizioną” – “ŽSM” įveikė “Mantorą” ir paliko jį už stipriausiųjų aštuoneto

Šį pirmadienį buvo sužaistos vienintelės “MKML-Mantinga” čempionato rungtynės. Paskutinėse “B pogrupio” rungtynės buvo išaiškintas likusio kelialapio į “A divizioną”. “ŽSM” įveikė “Mantorą” rezultatu 93:77 ir tapo paskutiniaja “B porgrupio” komanda patekusi tarp 8 stipriausių lygos komandų – “A divizioną”.

Komandų startiniai penketai:

ŽSM: 6. R. PAVASARIS, 7. K. BERENIS, 8. T. KARALIUS, 10. M. DVYLIS, 12. A. KILDUŠIS
Mantoras: 6. V. RUDELEVIČIUS, 9. A. MIGLIUŠAS, 11. T. VITKEVIČIUS, 19. A. MAKŪNAS, 24. S. KRINICKAS

“ŽSM” užtikrintai kontroliavo rungtynių ritmą ir laimėjo visus keturis rungtynių kėlinius. Po pirmojo kėlinuko jaunieji “ŽSM” krepšininkai pirmavo 20:13, o prieš didžiąją pertrauką skirtumas tarp komandų buvo dviženklis – 44:32. Trečiąjį kėlinį galingai pradėję “ŽSM” krepšininkai  surengė spurtą 10:2 ir nutolo rekordiniu skirtumu 54:34.  Per likusį laiką “Mantorui” daugiausiai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 10 taškų 63:53, tačiau nieko daugiau. “ŽSM” šventė užtikrintą pergalę bei pateko į “A divizioną”, o “Mantoras” antrus metus liko už stipriausiųjų ribos.

“ŽSM”: R. Klapatauskas 31, K. Berenis 21, R. Pavasaris ir M. Dvylis po 10
“Mantoras”:T. Vitkevičius 37, A. Makūnas 16, S. Krinickas 6.