„Mantinga-Vaikų lygoje“ pirmaisiais lyderiais tapo alytiškiai

Turu Kalvarijoje startavo 2022-2023 m. „Mantinga-Vaikų lyga“, kurioje pirmieji į kovą stojo 2009-2010 metais gimę vaikinai.

Geriausiai pirmajame ture sekėsi Alytaus KA antrajai komandai, kuri 43:35 įveikė Kalvarijos SC auklėtinius ir 62:48 – Kaišiadorių ŠSC jaunuosius krepšininkus.

Po pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kalvarijos (63:44 su Alytaus KA-III), Kaišiadorių (105:65 su NKA-Kaunu) ir NKA-Kauno (53:38 su Alytaus KA-III) ekipos, o be pergalių šį kartą liko Alytaus KA trečioji komanda.

Kaip įprasta šios lygos rungtynėse, naudingiausiems visų rungtynių žaidėjams buvo įteikti „Mantingos“ skanėstų rinkiniai.

Alytaus komandų treneris Edgaras Jančiukas po pirmojo etapo sakė, kad turėjo ir kuo pasidžiaugti, ir dėl ko paliūdėti.

„Džiaugiamės prasidėjusia „Mantinga-Vaikų lyga“, šį sezoną jai sukomplektavome tris komandas. Pirmoji komanda sudaryta iš 2009 metais gimusių vyrukų, kad siektų aukščiausių rezultatų. Antroji sudaryta iš gimusiųjų 2009-2010 m. ir taip pat turi siekti rezultatų, o trečiojoje didžioji dalis yra naujokų, tad jie dalyvauja žaidimo praktikos tikslais, – šyptelėjo alytiškis. – Pirmasis savaitgalis Kalvarijoje ir džiugino, ir liūdino. Su antrąja komanda pasiekėme dvi pergales, ko ir važiavome, tačiau rungtynėse su Kalvarijos SC jautėsi startinis jaudulys, susikaustymas tiek mūsų komandoje, tiek varžovų, nedemonstravome to žaidimo, kurį mokame žaisti. Tačiau pergalę iškovoti pavyko!

Antrose rungtynėse, pamatę varžovų ūgio persvarą, įjungėme antrą pavarą, kurios dėka kovojome kaip lygūs su lygiais bei pasiekėme pergalę. Taisytinų dalykų yra daug, bet tam čia ir esame, kad sužinotume, kuria linkme turime padirbėti daugiau.

Trečioji komanda pirmosiose rungtynėse nustebino savo kovingumu, noru ir akimirkomis atrodė, kad tai tikrai ne naujokų ekipa. Džiaugiausi! Tačiau antrose rungtynėse pritrūko užsivedimo, noro kovoti ir truputį liūdina, kad turo šeimininkams nedavėme kovos, kurią galėjome duoti!“

Šį sekmadienį (spalio 23 d.) kovas pradės 2011-2012 ir 2013 bei jaunesnių krepšininkų amžiaus grupės.

Leave a Reply