Naujas sezonas prasideda: kas mes iššūkį favoritams?

„MKML-Mantinga“ sekmadienį pradės 12-ąjį sezoną, o į pirmojo etapo du pogrupius suskirstytos komandos nekantraudamos laukia pirmųjų rungtynių.

Tiesa, sekmadienį aikštėn žengs tik 10 ekipų, dar du mačai suplanuoti trečiadienį.

Komandoje – I.Labutis

Formuojant 2022-2023 metų sezono pirmojo etapo pogrupius pirmasis kriterijus buvo praeito sezono finalininkų – „Veteranų“ ir „Išvien“ – išskyrimas į skirtingas grupes.

Čempionų titulą ginantiems „Veteranams“ teko garbė tapto pirmąja A pogrupio komanda. Prie jos prisijungė praeitą sezoną ketvirtąją vietą užėmusi „Marijampolės SC-Mantinga“, „Kapčiamiestis-Litekma“, Birštono SC, „CIE LT Forge“, „Marista“ bei dvi naujos komandos – „98ers“ ir Punsko moksleivių sporto klubas „Punia“.

„Sezoną pasitinkame su labai gera nuotaika ir mintimis, planuojame ginti titulą, – jau pirmuoju sakiniu ambicijas pademonstravo „Veteranų“ vadovas ir žaidžiantysis treneris Povilas Anelauskas. – Mūsų komandą paliko lyderis Osvaldas Brazdžionis, o komandos sielą Edvardą Kriaučeliūną paskolinome „Marijampolės SC-Matingos“ komandai. Pasipildėme puikiai lygoje visiems pažįstamu Dominyku Petkevičiumi, taip pat prisijungė trys jauni marijampoliečiai – Emilis Pilipavičius, Mantvydas Kalinauskas ir komandoje jau žaidęs Matas Dabulevičius.“

Be to, „Veteranų“ sąraše neįmanoma nepastebėti dėl traumos sezono pradžią praleidžiančio Igno Labučio ir „7bet-NKL“ pirmenybėse Kauno r. „Atletui“ atstovaujančio Armino Puišio.

„Ignas yra senas komandos draugas ir vienas iš jos įkūrėju, nusprendėme jį įtraukti į sudėtį. Lauksime po Naujųjų metų pasirodant su mūsų apranga, – planus atskleidė čempionų vadovas. – Na, o Arminas dar vasarą mums padėjo 3×3 kovose.“

Paklaustas apie komandas, kurias laiko pagrindinėmis konkurentėmis kovoje dėl šio sezono nugalėtojų titulo, P.Anelauskas išvardino visas praeito sezono finalo ketverte „Veteranams“ kompaniją sudariusias ekipas – „Išvien“, trečiosios vietos laimėtoją „Liudvinavą-Vytį“ ir „Marijampolės SC-Mantingą“.

Bandys įsivažiuoti sezono metu

B pogrupyje „Išvien“ ir „Liudvinavas-Vytis“ į draugiją gavo „Gudelių seniūniją“, Kalvarijos SC, „Marijampolės SC-2005“, „Simedvą“, naujokę „PROmilę“ ir dar vieną naują komandą.

„Išvien“ vadovas ir žaidėjas Andrius Levanas sakė, kad vicečempionai naujo iššūkio taip pat laukia puikios nuotaikos.

„Kadangi vasarą visi leidome puikiai, sportinės formos pas daugumą dar, švelniai tariant, nėra optimalios, sezonu metu pabandysime įsivažiuoti, – nusišypsojo 9 sezoną pradedančios komandos atstovas. – Mūsų sudėtyje, kaip visada, didelių permainų nėra. Prieš sezono pradžią abipusiu susitarimu išsiskyrė keliai su Bartu Aleksandravičiumi, o komandą sustiprino du rimti vyrai – Aldas Moliušis ir Mangirdas Račius. Kaip ir pastaraisiais metais, išliksime viena vyriausių „MKML-Mantingos“ komandų.“

Čempionato galimų favoritų sąrašą A.Levanas pateikė kiek platesnį nei jo kolega iš „Veteranų“.

„Peržvelgus šio sezono komandas, maloniai nustebino „Gudelių seniūnijos“ ir „Maristos“ papildymai. Prie favoritų, kaip visada, priskirčiau „Veteranus“, „Liudvinavą – Vytį“, pajėgias sudėtis taip pat turi „Simedva“, „Kapčiamiestis“ bei turbūt viena neparankiausių lygos komandų – Kęstučio Juozaičio vadovaujama „Marijampolės SC – Mantinga“, – svarstė „Išvien“ vadovas. – Brandų žaidimą, manau, demonstruos ir praeito sezono B diviziono čempionai „CIE LT Forge“.

Kviečiame krepšinio gerbėjus stebėti pirmąsias naujo sezono „MKML-Mantingos“ kovas!

PIRMOJO TURO TVARKARAŠTIS
Spalio 16 d., sekmadienis (Gamyklų g. 1)

10.00 Birštono SC – „98ers“
12.00 „Marijampolės SC-2005“ – „PROmilė“
14.00 „CIE LT Forge“ – „Punia“
16.00 „Liudvinavas-Vytis“ – „Simedva“
18.00 „Kapčiamiestis -Litekma“ – „Veteranai“
20.00 „Išvien“ – „Gudelių seniūnija“

Spalio 19 d., trečiadienis (Vytauto g. 47)
18:30 „Marijampolės SC-Mantinga“ – „Marista“
20:15 Kalvarijos SC – Komanda X

Leave a Reply