„MKML-Mantinga“: pirmosios pergalės ir tik du nenugalėtieji

„MKML-Mantinga“ čempionate šią savaitę sužaistos 6 rungtynės, po kurių be pralaimėjimų liko žygiuoti tik „Išvien“ ir „Marijampolės SC-Mantinga“.

Pergalių nepaleido

„Marijampolės SC-Mantinga“ turnyro A pogrupyje sulaukė iššūkio, tačiau vis dėlto palaužė „Kapčiamiestį-Litkemą“ 85:74 ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Vienu metu jaunieji marijampoliečiai pirmavo 22 taškais (65:43), tačiau tuomet varžovai susiėmė, o po jų spurto 7:0 rezultatas buvo aptirpęs iki 12 taškų (74:62). Vis dėlto daugiau pasiekti „Kapčiamiesčiui-Litekmai“ nepavyko.

Per kitas A pogrupio rungtynes „Marista“ palaužė Kalvarijos „98ers“ ekipą 73:68 ir dabar savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 2 pralaimėjimus.

„Jau nuo pirmųjų minučių parodėme puikų pataikymą, perimtų kamuolių skaičių bei pirmoje rungtynių pusėje pavyko įgyti nemažą persvarą. Deja, dėl nuovargio antrojoje varžybų pusėje padidėjo ir klaidų skaičius. Nepaisant to, sugebėjome išlaikyti persvarą ir laimėti“, – taip savo paskyroje „Facebook“ rungtynes apibendrino „Marista“.

„Simedva“ ir „Jump“ jau su pergalėmis

B pogrupyje pirmosiomis pergalėmis pagaliau džiaugėsi „Simedva“ ir Alytaus „Jump“. Jų tarpusavio mačą 110:87 laimėjo „Simedva“, kurioje puikius asmeninius pasirodymus surengė Bartas Aleksandravičius (32 taškai) ir Robertas Balčius (29). Neatsiliko ir Tomas Janušauskas, vėl surinkęs įspūdingą dvigubą dublį – 20 taškų ir 20 atkovotų kamuolių.

Vis dėlto po keleto dienų šventė atėjo ir į alytiškių kiemą. Jie atkaklioje kovoje palaužė „PROmilės“ pasipriešinimą 71:59. Didžiąją rungtynių dalį „Jump“ pirmavo gana saugiu pranašumu, tačiau visai atitrūkti nuo varžovų pavyko tik pačioje mačo pabaigoje, kai skirtumas buvo pasiekęs net 16 taškų (70:54).

Per kitas savo rungtynes „PROmilė“ 47:100 nusileido „Liudvinavui-Vyčiui“, tačiau pastarosios komandos treneris ir vadovas Mantas Varnagiris sakė, kad ne viskas buvo taip paprasta, kaip rodo rezultatas.

„Stengiamės iš kiekvienų rungtynių pasisemti naudos, todėl ir šios buvo naudingos. Rungtynių pradžioje nebuvo viskas lengva, nepavyko iškart pabėgti. Vėliau, varžovams pavargus, perlaužėme rungtynes ir pavyko iškovoti pergalę“, – sakė M.Varnagiris.

„Liudvinavas-Vytis“ dabar savo sąskaitoje turi 3 pergales, 1 pralaimėjimą ir savo rezultatais nesiskundžia.

„Sezono starte mūsų komandai dažnai nepavyksta surinkti pilnos sudėties, tačiau smagu, kad pavyksta iškovoti pergales. Išskyrus pralaimėjimą prieš „Išvien“, – teigė klubo vadovas.

Puikus debiutas

Trečią pergalę į savo sąskaitą įsirašė ir „Gudelių seniūnija“, principinėje dvikovoje net 104:70 įveikusi „Marijampolės SC-2005“ ir įrašiusi varžovams pirmąjį pralaimėjimą.

Lemtinga šiame mače buvo ketvirtojo kėlinio pradžia, kurios atkarpą nugalėtojai laimėjo net 18:0 ir skirtumą išaugino iki nesunaikinamų 25 taškų (89:64).

Prie pergalės svariai prisidėjo Gudelių ekipą prieš rungtynes papildęs Artūras Lencevičius – patyręs ir aukštesnio lygio krepšinio nemažai matęs gynėjas savo ekipai per 18 min. spėjo pelnyti 24 taškus.

Nugalėtojai gali didžiuotis ir dviem įspūdingais dvigubais dubliais, kuriuos užfiksavo Karolis Pupinis (26 taškai, 18 atkovotų kamuolių) bei Karolis Rimgaila (13 taškų, 23 atkovoti kamuoliai).

Penktosios savaitės dvigubi dubliai
Mindaugas Brusokas	„PROmilė“			12 tšk., 14 atk.k.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“		26 tšk., 18 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“		13 tšk., 23 atk.k.
Aironas Bliūdžius	„Marijampolės SC-Mantinga“	10 tšk., 10 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“		14 tšk., 12 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“			20 tšk., 20 atk.k.
Šarūnas Totoraitis	„Jump“				11 tšk., 10 atk.k.
Artūras Kaminskas	„Jump“				18 tšk., 10 atk.k.
Paulius Dembinskas	„Marista“			15 tšk., 13 atk.k.
Lukas Kuzmiskis		„Marista“			13 tšk., 13 atk.k.

VISI ŠIO SEZONO DVIGUBI DUBLIAI

Leave a Reply