„MKML-Mantinga“: trigubas dublis ir visos finalo ketverto dalyvės

„MKML-Mantinga“ čempionate praūžė ketvirtfinalio etapas, po kurio paaiškėjo visos finalo ketverto dalyvės.

„TOP 8“ divizione tam tikrą staigmeną sugebėjo pateikti Birštono SC krepšininkai. Reguliariajame sezone šešti likę kurorto atstovai įnirtingoje kovoje sugebėjo iš turnyro eliminuoti trečiąją vietą turėjusius „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkus.

Kova be kompromisų šioje poroje virė iki pat antrųjų rungtynių pabaigos. Pirmąsias rungtynes „Liudvinavas-Vytis“ laimėjo tik 2 taškų skirtumu 80:78, o antrųjų ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 83:83. Vis dėlto paskutines 4 minutes Birštono komanda laimėjo net 15:6, nugalėjo 98:89 ir įsidėjo kelialapį finalo ketvertą į savo kišenę.

Per antrąsias rungtynes tarp nugalėtojų naudingumu (32 balai) išsiskyrė vidurio puolėjas Mantas Klezys, surinkęs 28 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

„Sunku ką pasakyti, labai džiaugiamės. Labai norėjome būti ketverte, žinojome, kad nesame favoritai, bet tikėjome, kovojome ir mums pavyko. Kas matė antrą mūsų ir „Liudvinavo-Vyčio“ susitikimą, tikrai žino, kad pergalės niekas mums neatidavė, o mes ją, demonstruodmi beprotišką vienybę ir pačiu sunkiausiu metu nepalūžę, iškovojome. Esam dabar ten, kur labai norėjome būti“, – po pergalės sakė Birštono SC treneris Aurimas Liuiza, kuriam emocijos neleido išlikti savo pareigose iki rungtynių pabaigos – po 2 techninių pražangų teko lemiamas mačo akimirkas stebėti iš šalies.

Čempionato pusfinalyje Birštono ekipa susitiks su „Išvien“, kuri be didesnio vargo dukart nugalėjo „Marijampolės SC-2005 ekipą 105:89 ir 119:89. Jaunimo per antrąsias rungtynes neišgelbėjo ir fantastiškas rezultatyviausio lygos žaidėjo Augusto Merkio pasirodymas. Krepšininkas pelnė 43 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus (44 naudingumo balai).

„Nors ketvirtfinalio rezultatai buvo įtikinami, rungtynės nebuvo lengvos, džiaugiamės, kad šiame etape pavyko įveikti trenerio Domo Kriščiūno komandą, – sakė „Išvien“ vadovas Andrius Levanas. – Jauna, mobili ir universali ekipa su kiekvienais metais demonstruoja vis solidesnį krepšinį. Aišku, negalime neišskirti dviejų pagrindinių jų komandos „variklių“ – Augusto ir Adrijaus Jančiausko. Linkime jiems nesustoti ir siekti užsibrėžtų tikslų. O mes dar kartą pabandysime pasiekti savo.“

Kitame pusfinalyje susitiks čempionų titulą ginantys „Veteranai“ ir „Gudelių seniūnija“. Čempionai per pirmąsias rungtynes sulaukė gal kiek netikėtai atkaklaus penkiese žaidusio „Kapčiamiesčio-Litekmos“ pasipriešinimo (105:95), bet antrąsias laimėjo net 112:89 ir tvirtai žengė į pusfinalį. Antruoju atveju lemtingu tapo antrasis kėlinys, kurį „Veteranai“ laimėjo net 37:4.

„Dėkojame visiems už palaikymą abiejų atkrintamųjų rungtynių metu ir tikimės sulaukti dar didesnio jūsų būrio FINAL4 metu. Susitiksime gegužės 6-7 dienomis Marijampolės krepšinio Mekoje!“ – po antrojo mačo savo aistruoliams padėkojo čempionai.

„Gudelių seniūnija“ per pirmąsias rungtynes su „Marijampolės SC-Mantinga“ pirmąjį kėlinį pralaimėjo net 25:46, bet sulaukusi vėluojančių žaidėjų atsitiesė ir tik pačioje mačo pabaigoje vėl paleido jaunuosius varžovus į priekį 97:107. Nugalėtojams tada Ainoras Rapolavičius pelnė net 47 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Per antrąsias rungtynes Gudelių komanda vėluojančių neturėjo, surinko pačią pajėgiausią sudėtį, nepaliko jaunimui jokių vilčių 114:76 ir žengė į finalo ketvertą.

„Gudelių seniūnijoje“ per abejas rungtynes itin išsiskyrė Karolis Rimgaila. Per pirmąją dvikovą puolėjas pelnė 34 taškus ir atkovojo 19 kamuolių, o per antrąsias surinko 28 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

Vis dėlto atskiro pažymėjimo labiausiai nusipelnė Karolis Pupinis, pasiekęs pirmąją „MKML-Mantinga“ sezono pirmąjį trigubą dublį – 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„TOP 8“ diviziono pusfinaliai bus žaidžiami gegužės 6-ąją. 18 val. į aikštę žengs „Išvien“ ir Birštono SC, o 20 val. – „Veteranai“ ir „Gudelių seniūnija“.

B divizione savo kelialapius į finalo ketvertą pasiėmė abi ketvirtfinalio porų favoritės.

„Simedva“ per pirmąsias rungtynes Kalvarijos „98ers“ ekipą po lygios kovos palaužė tik 81:75, bet antrąsias laimėjo 90:75.

Tuo metu „Marista“ į pusfinalį žengė be vargo. Per pirmąsias rungtynes ši ekipa nugalėjo Alytaus „Jump“ 95:75, o antrosios rungtynės neįvyko dėl Dzūkijos komanda užklupusių traumų.

B diviziono pusfinaliai bus žaidžiami gegužės 5-ąją. 18.30 val. savo dvikovą pradės „Marista“ ir Punsko „Punia“, o 20.15 val. – „Simedva“ ir „CIE LT Forge“.

KETVIRTFINALIO DVIGUBI DUBLIAI

Ketvirtfinalio 2 turas
Giedrius Norkevičius	„Kapčiamiestis-Litekma“		12 tšk., 10 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“		17 tšk., 13 atk.k.
Dovydas Zdančius	„Kapčiamiestis-Litekma“		15 tšk., 10 atk.k.
Emilis Pilipavičius	„Veteranai“			13 tšk., 13 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“			14 tšk., 16 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“			16 tšk., 15 atk.k. (7 rez.p.)
Mantas Klezys		Birštono SC			28 tšk., 12 atk.k.
Gvidas Kačiušis		„Liudvinavas-Vytis“		21 tšk., 13 atk.k.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“		17 tšk., 12 atk.k. (11 rez.p.)
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“		28 tšk., 13 atk.k.

Ketvirtfinalio 1 turas
Tomas Janušauskas	„Simedva“			11 tšk., 24 atk.k.
Lukas Kuzminskis	„Marista“			14 tšk., 15 atk.k.
Giedrius Norkevičius	„Kapčiamiestis-Litekma“		28 tšk., 12 atk.k.
Titas Gervelis		„Kapčiamiestis-Litekma“		27 tšk., 12 atk.k.
Dovydas Jarmala		„Kapčiamiestis-Litekma“		18 tšk., 12 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“		34 tšk., 19 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“			22 tšk., 12 atk.k.
Eivydas Aleksa		Birštono SC			22 tšk., 14 atk.k.
Dominykas Jurgelionis	Birštono SC			19 tšk., 11 atk.k.

VISO SEZONO DVIGUBŲ DUBLIŲ ĮSKAITA

Leave a Reply