Nė karto nepirmavę “Veteranai” neatsilaikė prieš “Liudvinavą”

“MKML-Mantinga” čempionai toliau buksuoja – “Veteranai” (1-2) patyrė antrąją nesėkmę per tris susitikimus. Šį kartą čempionai pralaimėjo “Liudvinavui” (2-0) rezultatu 50:74. “Liudvinavui” tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų.

Susitikimą 7 taškais be atsako pradėjo “Liudvinavas”, tačiau netrukus sėkminga atkarpa atsakė “Veteranai”, po kurios skirtumas ištirpo iki dviejų taškų 7:9. Tada sekė “Liudvinavo” sėkminga atkarpa 8:2 ir po pirmojo kėlinio rezultatu 17:9 pirmavo “Liudvinavas”.

Antrajame kėlinyje toliau savo ritmą diktavo “Liudvinavas”, kuris toliau didino savo atsilikimą,  o po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo dviženklis 37:20 – priekyje buvo “Liudvinavas”.

Po didžiosios pertraukos toliau pirmavo “Liudvinavas”, kuris neleido net pagalvoti apie mintis priartėti.

Užtikrintai rungtyniavęs “Liudvinavas” laimėjo visus rungtynių ketvirčius ir šventė nesunkią pergalę.