“NKA-Alytus 2010” nugalėjo “ŽSM-Junior” komandą

ALYTAUS KA-ROLETAS
31 - 64
MARIJAMPOLĖS SC – MIX 2 12 9 8 - 31
ALYTAUS KA-ROLETAS 19 16 11 18 - 64

Antrąją pergalę “Mantinga vaikų lygoje” iškovojo “NKA-Alytaus 2010” komanda, kuri rezultatu 64:31 nugalėjo “ŽSM-Junior” komandą. Pastarajai ekipai tai buvo jau šeštoji nesėkmė pers paskutines 7 rungtynes bei nubloškusi juos į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

“NKA-Alytus 2010” galingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinuko užtikrintai pirmavo 19:2. Antrajame kėlinyje “ŽSM-Junior” komandai puolimas atsigavo ir pastarieji surinko 12 taškų. Visgi, įpusėjus rungtynėms vis dar priekyje buvo alytiškiai – 37:14.

Po didžiosios pertraukos situacija nesikeitė, o Alytaus komanda antrąją rungtynių pusę laimėjo 29:18 bei šventė užtikrintą pergalę 64:31.

“NKA-Alytus 2010”: Erikas Andriukonis 10 tšk., Naglis Kandratavičius ir Joris Matusevičius po 9 tšk.

“ŽSM-Junior”: Adas Staskevičius 13 tšk., Linas Vėgėla 8 tšk., Adrijus Mileris 7 tšk.