Free throw percentage
36.8%
23.7%
70.0%

Ketvirtąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate iškovojo kol kas pergalingai žygiuojanti „Išvien“ komanda. Pastarieji net 100:62 nugalėjo „Simedvą“ ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės. „Simedvai“ tai buvo antroji nesėkmė iš keturių žaistų rungtynių.

Dviejų su puse minučių atkarpą „Išvien“ pradėjo spurtu 9:2 ir „šovė“ į priekį, o besibaigiant pirmajam kėlinukui skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 24:14.

Antrajame kėlinyje tempas šiek teik sumažėjo, tačiau vistiek ketvirtį rezultatu 16:11 laimėjo „Išvien“. Po didžiosios pertraukos „Išvien“ savo varžovams buvo paruošę dar vieną siurprizą ir surengė galingą spurtą, po kurio skirtumas tarp komandų jau siekė triuškinantį rezultatą – 57:27. Besibaigiant ketvirčiui „Simedva“ šiek tiek sumažino savo atsilikimą – 42:70.

Lemiamą ketvirtį taip pat užtikrintai sužaidė „Išvien“, kurie toliau didino savo pranašumą, laimėjo ketvirtąjį kėlinuką rezultatu 30:20 ir surinkę 100 taškų užtikrintai triumfavo – 100:62