P. Šakinio traukiami “Veteranai” pranoko “Kolegiją”

Užtikrinta pergale pirmąjį etapą užbaigė “Veteranai”, kurie rezultatu 71:67 palaužė “Kolegiją” ir įsirašė 4 pergalę “A” pogrupyje. “Kolegijai” tai buvo 6 nesėkmė čempionte ir savo ruoštu ekipa išliko vienintele pergalės skonio dar neragavusia komanda.

Rungtynių pradžia priklausė “Veteranams”, kurie sužaidus vos tris minutes buvo nurūkę dviženkliu skirtumu 15:4, o dar vienas spurtas kėlinuko pabaigoje leido susikrauti solidžią 17 taškų persvarą – 32:15.

Antrajame kėlinyje po P. Šakinio tritaškio skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis – 39:17, tačiau tada “Kolegija” sugebėjo surengti spurtą 15:2 ir skirtumą sumažinti iki vienaženklio skaičiaus 32:41. Antrąjį kėlinuką “Kolegija” laimėjo 17:9.

Po didžiosios pertraukos E. Kursevičiaus tritaškis priartino jo komanda iki “Veteranų” 40:44.

Ketvirtajame kėlinyje “Kolegija” nuolat kvėpavo “Veteranams” į nugaras, kol galiausiai E. Masaitis tritaškiu išlygino rezultatą 62:62, o P. Šakinis gavo techninę pražangą. Tuo pasinaudojęs E. Masaitis baudų metimais pirmą kartą išvedė “Kolegiją” į priekį. Visgi, “Veteranai” užbaigė rungtynes atkarpa 9:4 ir įsirašė nelengvą pergalę.