Pažintis su “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandomis -“IŠVIEN”

Artėjant “MKML-Mantinga” finalinio ketverto kovoms, kviečiame jus iš arčiau susipažinti su keturiomis stipriausiomis lygos komandomis, prisiminti jų kelią  link finalinio ketverto ir iš pirmų lūpų sužinoti kaip komandai sekasi ruoštis lemiamoms kovoms.

„Išvien“ pirmajame etape nesulaukė pasipriešinimo bei iškovojo 6 pergales iš tiek pat galimų. Visgi, antrajame etape komanda ėmė strigti ir pasiekė viso labo 2 pergales, kas nubloškė juos į 6 vietą turnyrinėje lentelėje. Kas lėmė tokį rezultatų kritimą turbūt geriausiai galėtų atsakyti tik pati komanda. Ne vieneriose rungtynės ekipa turėdavo verstis ne visos sudėties. Dėl skirtingų priežasčių ekipai negali padėti vieni geriausių praėjusio sezono žaidėjų – D. Kisielius ir E. Valiukas. „Išvien“ ekipoje vienas išsiskiriantis lyderis yra komandos naujokas V. Undraitis (vid. 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai), tačiau ekipai rungtyniauja labai komandiškai – net 11 žaidėjų pelno po 8,4 taško ar daugiau.

Tarsi Feniskas iš pelenų pakilusi “Išvien” skambiai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą. Antrosiose rungtynėse su “Ataka” trečiajame kėlinyje “Išvien” atsilikinėjo net 40:64, tačiau atsitiesė ir dramatiškai laimėjo seriją bendru rezultatu 179:177 (92:94 ir 87:83) bei prasibrovė į Finalinį ketvertą.

Likus žaisti dvi su puse minutės, G. Navicko dvitaškis išlygino rezultatą, o netrukus V. Undraitis smeigė tritaškį bei persvėrė rungtynių eiga savo pusėn. Paskutinės atakos metu “Ataka” turėjo 4 taškų deficitą ir kamuolį savo rankose, tačiau D. Sendos tritaškis tikslo nepasiekė ir “Išvien” neįtikėtinu būdu prasibrovė į Finalinį ketvertą.

Komandos Andrius Levanas:

“Pasiruošimas kaip ir turbūt visose mėgėjų komandos nevyksta labai sklandžiai, kadangi ne visi komandos nariai marijampoliečiai, taip pat turi asmeninių rūpesčių, reikalų, o krepšinis tik hobis, tad pora kartų per savaitę į salę susirenka tik vietiniai. Viliamės, jog kiti ruošiasi savarankiškai. Kaip ir minėjau sezono metu, šiemet A diviziono komandos labai stiprios, tai parodė ir atkaklios ketvirtfinalio serijos, o kalbant apie finalinį ketvertą, vis dar sunku patikėti, kad mes esame jame. Praktiškai visų kitų trijų komandų startiniai penketai sudaryti iš RKL lygoje rungtyniaujančių žaidėjų, kai kurie žaidėjai turi ir NKL patirties. Verta paminėti, jog šiemet esame turbūt amžiumi vyriausia finalinio ketverto ekipa, bei turime tik vieną RKL žaidėją, komandos lyderį – Valdą Undraitį, tad meistriškumu irgi nusileidžiame varžovams, tačiau kovingumu, manau ne, tą ir bandysime įrodyti pusfinalio rungtynėse su “Igliauka”. Tikimės, jog finalo ketverto metu pagaliau susirinksime pilnos sudėties ir pasistengsime savo puikių sirgalių nenuvilti. Visiems linkime gražaus krepšinio savaitgalio”

Leave a Reply