Prasidėjo “MKML-Mantinga” atkrintamosios, pergales šventė favoritai

Itin užtikrintą pergalę “MKML-Mantinga” čempionato “A diviziono” ketvirtfinalyje iškovojo “Išvien” , kuri rezultatu 111:57 pranoko “Lazdijų SC” komandą ir prieš atsakomąsias rungtynes įgijo net 54 taškų persvarą. Atsakomosios rungtynės vyks lygiai po dviejų savaičių – balandžio 24 d.

“Lazdijų SC” komanda laikėsi vieną kėlinį, po kurio dar atsilikinėjo tik vienaženkliu skirtumu – 20:24. Vis dėl to “Išvien” spurtavo antrajame kėlinyje ir ėmė milžiniškais tempais didinti savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių siekė net 31 tašką – 59:28.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, o padėtį stabilizavusi “Lazdijų SC” ekipa sugebėjo kėlinuką pralaimėti tik minimaliu skirtumu – 17:18. Paskutines jaunių viltis “Išvien” nugesino ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo net 22 taškų skirtumu (34:12), o galutinis rugntynių rezultatas skelbė “Išvien” pergalę rezultatu 111:57 (+54).

Antrosiose vakaro rungtynėse sulaukėme kur kas daugiau intrigos: “Liudvinavas-Vytis” tik paskutinėmis minutėmsi palaužė “Simedvą” ir šventė pergale 84:81.

Pirmąjį kėlinuką 6 taškais pradėjo “Liudvinavas-Vytis”, visgi ketvrtį pirmaudima užbaigė “Simedva” (22:19).

Antrasis kėlinukas jau priklausė “Liudvinavas-Vytis” komandai, kuri antrajį ketvirtį laimėjo 26:17, o į rūbinas komandos patraukė po dviejų kėlinių rezultatu 45:36 pirmaujant “Liudvinavui-Vyčiui”.

Po didžiosios pertraukos, įpusėjus trečiajame kėliniui “Liudvinavas-Vytis” dar pirmavo 58:52, bet “Simedva” spurtavo 11:0 ir persverė rezultatą – 63:58, o persvarą pavyko išlaikyti ir prieš lemiamą ketvirtį – 68:64.

Per paskutines 10 minučių “SImedva” buvo susikrovusi ir 9 taškų pranašumą, deja bet jo išlaikyti nepavyko – “Liudvinavas-Vytis” peerėmė kontrolę ir šventė pergalę 84:81.

Trečiosiose rungtynėse intriga laikėsi du kėlinius. “Veteranai” panaikino dviženklį deficitą ir šventė pergalę 16 taškų skirtumu – 72:56 įveikdami “Liudvinavą”.

“Liudvinvas” galingai startavo ir po pirmojo kėlinuko pirmavo 13 taškų skirtumu – 19:6.

Antrajame kėlinyje “Veteranai” emė mažinti atsilikimą ir šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą – iki vienaženklio skirtumo – 31:37.

Po pertraukos sugrįžę “Veteranai” atrodė daug užtikrinčiau ir surengė spurtą 13:3, po kurio pirmavo 44:42, kėlinį užbaigė E. Jasiukevičiaus tritaškis, leidęs susikrauti 7 taškų persvarą – 51:44.

“Veteranai” ketvirtajame kėlinyje apsukų nemažino ir didino savo pranašumą, o rungtynės baigėsi 16 taškų skirtumu 72:56.

Atsakomosios rungtynės vyks po dviejų savaičių – balandžio 24 d.