„MKML-Mantinga“ atkrintamųjų apžvalga 2022 (B divizionas)

Laikrodis vis tiksi ir nevaldomai artina visus mus iki šio sezono kulminacijos – „MKML-Mantinga“ atkrintamųjų ir finalinio ketverto. Kitą savaitę (trečiadienį, 04.13 d.) į kovą stoja ir “B diviziono” komandos.

“B divizione” 1-2 vietas užėmusios “Gudelių seniūnijos” ir “Kalvarijos SC” komandos iš karto pateko į pusfinalius, o 7-8 vietas užėmusios “Marista” ir “MSC-2005” komandos baigė pasirodymą čempionate, tuo tarpu 3-6 vietas užėmę komandos tęsia kovą dėl vietos pusfinaliuose

Štai kaip komandos išsirikiavo pasibaigus reguliariajam čempionatui:

BIRŠTONO SC (3) – GRAŽIŠKIAI (6)

Pirmoji pora tarp debiutantų ir lygos senbuvių. “Birštono SC” komanda pirmajame etape neblizgėjo ir pogrupyje iškovojo tik 2 pergales iš 7 bei į “B divizioną” žengė ketvirtojoje vietoje, taigi rezultatas ir dabar atrodo buvo dėsningas. “Birštono SC” komanda pirmajame etepe iškovojo dvi pergales iš eilės įveikdama “MSC-2005” ir “Lazdijų SC”, kuri dabar yra “A diviziono” komanda. Vėliau sekė net 5 pralaimėjimų serija. “B divizione” jau sekėsi kur kas geriau – iškovotos 4 pergalės ir patirti 3 pralaimėjimai. O solidi trečioji vieta reguliariajame čempionate nuteikia optimistiškai. Jų varžovams “Gražiškiams” kelias link atkrintmaųjų buvo kur kas sunkesnis. Pirmajame etape “Gražiškiai” startavo 6 pralaimėjimai iš eilės ir tik paskutinėse rungtynėse įveikta “Gudelių seniūnija” leido išvengti “sauso” etapo. Į “B divizioną” “Gražiškiai” iškopė kaip blogiausia lygos komanda. Ten jau reikalai klojosi šiek tiek geriau – iškvotos dvi pergalės ir 6-toji vieta. Trapusavio dvikovą laimėjo “Birštono SC” komanda rezultatu 72:66. Įdomu, jog tose rungtynese “Gražiškiai” pirmavo po trijų kėlinių ir tik lemiamo ketvirčio metu “Birštono SC” komanda ištraukė pergalę. Šios rungtynės vyko labai šviežiai – kovo 27 d. tad galima daryti prielaidą, jog po pirmų rungtynių dar nieks nebus nuspręsta ir maksimali intriga garantuota.
Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susikaus su “Kalvarijos SC”.

CIE LT FORGE (4) – VYTENIS (5)

Labai intriguojanti pora. “CIE LT Forge” ir “Vytenis” pirmąjį etapą baigė atitinkamai antroje ir trečioje vietose. Pirmajame etape “CIE LT Forge” iškovojo 3 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus ir į “B divizioną” žengė kaip viena geriausių komandų. “CIE LT Forge” pirmajame etape nugalėjo ir “Kalvarijos SC” ir “Gudelių seniūniją”, tad tai nuteikia šios ekipos sekėjus gana optimistiškai. Negana to “B divizione” iškovotos 4 pergales ir patyrtos 3 neskėmes. “B divizione” taip pat iškovota dar viena pergalė prieš “Gudelių seniūniją”, bet nusileista “Kalvarijos SC” ir būsimiems varžovams – “Vyteniui”. “Vytenis” pirmajame etape iškovojo tik 2 pergales prieš “Birštono SC” ir “Marijampolės SC-2005” komanda. Visgi, “B divizione” sekėsi šiek tiek geriau ir pavyko įveikti varžovus tris kartus. “Vytenio” kelyje krito “Birštono SC”, “CIE LT Forge” ir “MSC-2005”. Įdomu ir tai, jog tarpusavio dvikova taip pat priklauso “Vyteniui”, kuris įveikė “CIE LT Forge” rezultatu 78:67.Šios poros nugalėtojas susikaus su “Gudelių seniūnija”.

Leave a Reply