Praūžė masiškiausios “MKML-Kalėdos 2019”!

Gruodžio 15 dienos popietę geriausi „MKML-Mantinga“ žaidėjai treneriai ir vadovai, kartu su būrių miesto žinomų žmonių ir nusipelniusių žmonių susirinko į jau antrą kartą tokio formato organizuotą renginį „MKML Kalėdos 2019“. Jau eilę metų iš eilės prieš pat didžiausias metų šventes lyga organizuodavo krepšinio turnyrus 3×3 ir 1×1, nuspręsta pakeisti formatą ir padaryti šventę būtent MKML komandų žaidėjams ir organizuoti renginį „MKML Kalėdos 2019“.

Programą sudarė du šventiniai mačiai “MKML dešimtmečio rinktinės” ir Vilkaviškio “Perlo” bei tarp „Žinomų Marijampolės žmonių“ ir “MKML legendų” rinktinių. Tarp kėlinių vyko šventiniai konkursai: „MKML Kalėdinis karavanas“, „MKML Kalėdinis snaiperis“ ir „MKML auksinis šūvis“.

Lygos vadovas Deividas Jurkša po renginio dėkojo dalyviams, jog nepaisant artėjančių švenčių šurmulio, jie rado laiko sekmadienio popietę praleisti su Marijampolės krepšinio mėgėjų lyga!

Viso renginio metu sirgalius džiugino „Snieguolės“ – Šilutės krepšinio komandos šokėjos. O gerą atmosferą palaikė ir kokybišką garsą bei šviesas parūpino „Scenos Servisas“.

Dalyviams bei prizininkams atiteko gausios rėmėjų įsteigtos dovanos ir atminimo statulėlės. Susirinkę sirgaliai taip pat neturėjo laiko nuobodžiauti – jų laukė ne tik įtemptos rungtys ir šventinis mačas, bet ir smagios rungtys, kurių metu žiūrovai laimėjo šventinius dovanų rinkinius ir namo grįžo ne tuščiomis.

„MKML Kalėdinio karavano 2019“ nugalėtojas – Aurimas Čėsna (“MKML Legendos”)

„MKML Kalėdinis snaiperis 2019“ nugalėtojas – Giedrius Pečiulionis (“Marijampolės žinomi miesto žmonės”)

Konkurse dalyvavo po žaidėją iš kiekvienos komandos bei du kviestiniai svečiai – Ela Bajorūnienė ir Giedrius Pečiulionis. Į tritaškių konkurso finalą pateko trys MKML krepšininkai ir Giedrius Pečiulionis, kuris savo pranašumą įrodė būtent finalinėje serijoje, pelnęs 18 taškų.

„MKML auksinio šūvio“ nugalėtojas – Sirgalius Lukas Šidlauskas

“MKML-Mantinga Kalėdinio įgūdžių konkurso 2019” nugalėtojas – Arūnas Ringys (“Marista”)

„MKML Kalėdinio šūvio“ rungtyje dalyvavo 4 žiūrovai. Visi jie atliko po vieną metimą iš vidurio aikštės. Niekas iš dalyvių nepataikė iš vidurio, o Vienintelis į krepšį iš trijų taškų zonos pataikė Linas, kuris ir atsiėmė prizą.

“MKML dešimtmečio rinktinės” per du kėlinius nesugebėjo palaužti solidžiai atrodžiusio Vilkaviškio “Perlo” bei pripažino jų pranašumą. Tuo tarpu „Žinomų Marijampolės žmonių“ rinktinė tik antrojoje mačo dalyje palaužė “MKML legendų” rinktinę.

Ant parketo išbėgo tokie žmonės kaip Povilas Isoda, Karolis Podolskis, Giedrius Pečiulionis, Deividas Jurkša, Ramūnas Burokas ir daugelis kitų!

MKML nuoširdžiai dėkoja visiems šios šventės dalyviams ir rėmėjams, be kurių visko sukurti nebūtų galima.

Ačiū tariame:

Marijampolės savivaldybei;
UAB „Mantinga“;
UAB „Art Glacio“;
UAB „ICECO“;
Balčiūnų klinika
Kalstata
Mavista
Kleranga
Scenos Servisui
Pramogų centrui Lūna
Marijampolės Pieno Konservams
Virtuvės reikmenų parduotuvei ŽANA
Marijampolės Žaidimų sporto mokyklai
Viešbučiui „Mercure Marijampolė“;
Spaustuvei „Piko valanda“
„Provincijos mėsinei“
Coffee Hill Marijampolė
9 Metrai Skonio
LED BOX
Marijampolės televizijai
r. s. Kapsai
„Sporto kalvei“

Šventės akimirkos:


Leave a Reply