“Prienų KKSC” pranoko ŽSM ekipą ir įsirašę antrąją pergalę

PRIENŲ KKSC – 2008
14 - 54
MARIJAMPOLĖS SC “Kalstata” – “Liūtukai” - - - - - 14
PRIENŲ KKSC – 2008 - - - - - 54

Užtikrintą pergalę “Mantinga vaikų lygoje” iškovojo svečiai iš Prienų – “Prienų KKSC”, kurie rezultatu 54:14 pranoko Marijampolės “ŽSM-Liūtukų” komandą ir įsirašė antrąją pergalę čempionate.

Jau pirmajame kėlinyje prieniškiai demonstravo savo pranašumą ir po pirmojo kėlinuko turėjo dviženklį pranašumą, kuris siekė 11 taškų – 18:7. Antrajame kėlinyje prieniškiai dar labiau spurtavo ir laimėjo antrąjį kėlinuką bendru rezultatu 2:28, taip atitrūkdami labai saugiu atstumu. Vos 2 taškus kėlinyje įmetę “ŽSM-Liūtukai” po dviejų kėlinių atsilikinėjo 9:46.

Vos prasidėjo trečiajam kėliniui “Prienų KKSC” dar kartą spurtavo ir “užgesino” švieslentę bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 54:14

“Prienų KKSC”: Matas Giraitis 11 tšk., Domantas Brinevičius ir Dominykas Stadalius pelnė po 7 tšk.

“ŽSM-Liūtukai”: Enris Zaveckas 6 tšk., Kajus Kalinauskas 3 tšk.