Reguliariajame sezone sudėti visi taškai ant i

„MKML-Mantinga“ čempionate finišavo reguliarusis sezonas. Paskutinę jo dieną paaiškėjo galutinė TOP-8 ir B divizionų rikiuotės.

TOP-8 divizione paskutinę savaitę iš pradžių „Liudvinavas-Vytis“ per jau niekio nelėmusias rungtynes 108:91 nugalėjo „Marijampolės SC-2005“ komandą. Bene įdomiausiu šio mačo akcentu tapo faktas, kad nugalėtojų įžaidėjas Mantas Varnagiris buvo netoli trigubo dublio – pelnė 18 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kitos rungtynės tarp „Gudelių seniūnijos“ ir Birštono SC turėjo įtakos komandų išsidėstymui 4-6 vietose, tačiau Birštono ekipa atvyko ne stipriausios sudėties ir neprilygo varžovams – 49:71. Tokia rungtynių baigtis lėmė, kad laimėtojai divizione užėmė 4-ąją vietą ir ketvirtfinalyje dėl kelialapio į finalo ketvertą susikaus su laipteliu žemiau likusia „Marijampolės SC-Mantinga“.

Šeštąja vieta divizione turėjęs tenkintis Birštono SC ketvirtfinalyje susitiks su „Liudvinavu-Vyčiu“.

B divizione pirmosios rungtynės tarp Punsko „Punios“ ir Alytaus „Jump“ taip pat negalėjo turėti jokios įtakos šių komandų galutinėms vietoms, tad aikštėje pritrūko kai kurių geriausių žaidėjų, o pergalę rezultatu 71:57 iškovojo dzūkai.

Visai kitaip buvo Kalvarijos derbyje tarp „98ers“ ir Kalvarijos SC komandų. Šių rungtynių laimėtojas keliavo į ketvirtfinalį žaisti su „Simedva“, o pralaimėtojo laukė sezono pabaiga. Rungtynes gana užtikrintai 90:72 laimėjo „98ers“, kurie ir pratęsė savo sezoną.

Nugalėtojus į pergalę vedė Vilmantas Statkevičius (27 taškai) ir Rokas Burinskas (18), o pralaimėjusių neišgelbėjo net 32 pelnyti Manto Trečioko taškai.

B diviziono ketvirtfinalis prasidės balandžio 2-ąją, o antrąją jo porą sudarys „Marista“ ir „Jump“.

VISO SEZONO DVIGUBŲ DUBLIŲ ĮSKAITA

Savaitės dvigubi dubliai
Karolis Pupinis 	„Gudelių seniūnija“	25 tšk., 13 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	12 tšk., 15 atk.k.
Marius Barkauskas	Kalvarijos SC		11 tšk., 10 atk.k.
Rytis Gutauskas		„98ers“			11 tšk., 10 atk.k.
Linas Adžgauskas	„Jump“			20 tšk., 18 atk.k.
Arūnas Matulevičius	„Punia“			14 tšk., 17 atk.k.Leave a Reply