RUNGTYNIŲ PABAIGĄ IŠGYVENĘ „LIUDVINAVAS-VYTIS“ IŠSINEŠĖ PERGALĘ

A diviziono įspūdingame trileryje tarp „Liudvinavo-Vyčio“ komandos ir „Marijampolės SC-Alvarso komandos laimėtojas sprendėsi paskutinių sekundžių metimuose. Puikiai rungtynių pabaigą sužaidę „Liudvinavo-Vyčio komanda šventė sunkią pergalę rezultatu 94:88 (26:35, 22:22, 21:17, 25:14).

Nuo pirmų minučių „MSC-Alvarso“ ekipa demonstravo įspūdingą pataikymą. Per pirmąsias dešimt minučių sugebėjo įmesti net 35 taškus ir laimėti kėlinį 35:26. Savo varžovų nepaleidę „Liudvinavo-Vyčio“ komanda po sunkaus pirmojo kėlinio antrajame stabilizavo savo žaidimą ir varžovams neleido didinti skirtumo. Nors „MSC-Alvarsas“ ekipa susikrovė skirtumą pirmajame kėlinyje, bet antrajame didesnio skirtumo niekaip nesugebėjo susikurti.

Rungtynių antroji pusė sėkmingesnė buvo „Liudvinavo-Vyčio“ komandai kuri sugebėjo sukurti puikia atkarpa 13:4 ir taip skirtumą visiškai panaikinti rezultatui tampant lygiam 61:61. Tačiau „MSC-Alvarso“ žaidėjai iškarto atsakė dar įspūdingesniu spurtu 10:0 ir taip vėl susikrovė solidų pranašumą. Iki trečiojo kėlinio pabaigos „Liudvinavo-Vyčio“ komanda skirtumą dar šiek tiek sugebėjo sumažinti rezultatui esant 74:69.

Paskutinysis rungtynių kėlinys buvo tiesiog nervų karas. Per pirmąsias pora minučiu „MSC-Alvarso“ komanda surengė dar vieną spurtą 8:0 taip savo pranašumą padidinę iki 8 taškų rezultatui esant 81:69. Atrodė savo pranašumą vis parodantys „MSC-Alvarso“ komanda turėtų ir išlaikyti savo pranašumą, bet „Liudvinavo-Vyčio“ ekipa tikrai nesudėjo ginklų ir iškarto surengė puikią atkarpą 11:2 taip skirtumą sumažinę iki vos 4 taškų. Likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos Aleksas Mackevičius pataiko tritaškį metimą taip perlauždamas rungtynes į „Liudvinavo-Vyčio“ pusę 90:88. Po tokio skaudaus šūvio „MSC-Alvarso“ komanda nesugebėjo sėkmingai užpulti varžovų taip pripažindami „Liudvinavo-Vyčio“ pranašumą rezultatu 94:88.