Šventinę dieną netikėtumas neužfiksuotas – “Liudvinavas” nusileido “Sangrūda-DanKes Trans” ekipai

Sangrūda-DanKes Trans
83 - 104
LIUDVINAVAS 18 22 21 22 - 83
Sangrūda-DanKes Trans 28 19 35 22 - 104

Pergalių seriją “MKML-Mantinga” “A divizone” pratęsė įsibėgėjusi “Sangrūda-DanKes Trans” komanda, kuri rezultatu 104:83 nugalėjo “Liudvinavą” ir iškovojo šeštąją pergalę iš tiek pat galimų bei tapo turnyrinės lentelės vienvaldžiais lyderiais. “Liudvinavui” tai buvo jau penktoji nesėkmė per šešerias rungtynes, todėl pastarieji lieka turnyrinės lentelės apačioje.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui “Liudvinavo” deficitas siekė tik tris taškus – 7:10. Vis dėl to “Sangrūda-DanKes Trans” surengė spurtą 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 23:9, o po pirmojo ketvirčio skirtumas vis dar buvo dviženklis 28:18.

Antrajame kėlinyje po Deivido Rinkūno taiklaus baudos metimo komandas šoktelėjo iki 14 taškų (45:31). Visgi, “Liudvinvas” sugebėjo laimėti sėkmingą atkarpą 9:2 bei sušvelninti skirtumą įpusėjus rungtynėms (40:47) bei laimėti ketvirtį 22:19.

Visą savo potencialą “Sangrūda-DanKes Trans” pademonstravo po didžiosios pertraukos ir tiesiog sprogo puolime surinkdami 35 taškus. Į tai “Liudvinavas” atsakė 21 tašku bei pralaimėjo ketvirtį dviženkliu skirtumu bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo jau 21 taško deficitą – 61:82.

Lemiamame ketvirtyje komandos sužaidė lygiai (22:22), o “Sangrūda-DanKes Trans” šventė pergalę rezultatu 104:83.