“Veteranai” užtikrintai nugalėjo “Simedvą” ir toliau sėkmingai kyla iš turnyrinės lentelės apačios

“Veteranai” neturėjo vargo su “Simedva” ir įveikė juos 108:71. “Simedva” toliau lieka be pergalių, tuo tarpu “Veteranai” iškovojo trečiąją pergalę iš pakilo iki ketvirtosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui “Simedva” pirmavo 10:6, tačiau tada “Veteranai” spurtavo 15:1 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 21:11. Po dviejų kėlinių skirtumas jau buvo triuškinantis. Per likusius du kėlinius “Simedva” nesugebėjo perlaužti rungtynių  eigos ir pralaimėjo likusią rungtynių dalį 17 taškų skirtumu.