„Veteranai“: „Važiuosime į Vilkaviškį tik pergalės“

„MKML-Mantingos“ čempionų titulą ginantys „Veteranai“ pirmąjį sezono etapą baigė savo sąskaitoje turėdami 6 pergales ir 1 pralaimėjimą. Komandos žaidžiantysis treneris Povilas Anelauskas sako, kad sezono pradžią vertina neblogai ir tikisi netrukus iškovoti pirmąjį sezono trofėjų – „MKML-Mantingos“ Kalėdinę taurę.

„Komandos pasirodymą pirmajame etape vertiname neblogai. Patyrėme vieną pralaimėjimą, bet jis buvo pelnytas – trūko nusiteikimo prieš jauną Birštono komandą (93:97)“, – taip sezono pradžią apibūdino „Veteranų“ strategas.

P.Anelauskas itin džiaugiasi komandoje vyraujančiu svarbiausiu mėgėjų sporte dalyku – gera atmosfera.

Povilas Anelauskas.

„Stebina puiki atmosfera komandoje, smagu, kad jaunimas puikiai „įsipaišė“ į senbuvių greta. Džiaugiuosi dėl atgijusio Igno Antanaičio ir Mantvydo Kalinausko tandemo, smagu matyti Lauryno Trušo puikią formą. Juokaujame, kad Laurynas – kaip vynas, su metais tik gerėja“, – dėstė pašnekovas.

Nieko keisto, kad tokioje padėtyje minčių apie pasikeitimus ekipoje „Veteranai“ neturi – neplanuojami nei išėjimai, nei papildymai.

Sekmadienį „Veteranai“ ir dar trys stipriausios pirmojo sezono etapo komandos keliaus į Vilkaviškį, kur kovos dėl „MKML-Mantingos“ Kalėdinės taurės. Pirmajame pusfinalyje 11 val. „Veteranai“ susitiks su gerai pažįstama „Liudvinavo-Vyčio“ ekipa, o antrajame 13 val. susikaus „Išvien“ ir „Marijampolės SC-Mantinga“.

„Mintys prieš Kalėdinį turnyrą kovingos! Važiuosime į Vilkaviškį galvodami tik apie pergalę! – nevyniojo žodžių į vatą P.Anelauskas. – Varžovai pažįstami, išanalizuoti, laukia įdomios kovos!“

Į „RA Auto“ Snaiperio konkursą „Veteranai“ delegavo Eivydą Jasiukevičių, šį sezoną tritaškius metantį 52,6 proc. taiklumu (10/19). Iš jo tikimasi ne mažiau nei iš komandos.

„Eivydas yra vienas taikliausių krepšininkų, kokius esu matęs savo akyse – treniruočių metu jis meta 85/100! Visa komanda ir fanai tiki Eivydu ir laukia jo pergalės!“, – savo komandos nariu neabejojo P.Anelauskas.

Leave a Reply