Visas rungtynes pirmavusi “Ataka” pasiekė nesunkią pergalę “A diviziono” starte

“Ataka” antrą kartą šiame sezone pranoko “Liudvinavą-Vytį”. Šį kartą “Ataka” tai padarė pirmosiose “A diviziono” rungtynėse rezultatu 105:94.

“Liudvinavas-Vytis” pirmavo pirma ir vienintelė kartą sužaidus pusę minutės 3:2, nes netrukus “Ataka” spurtavo 8:0 ir nutolo 10:3. Daugiau “Liudvinavas-Vytis” priartėti neturėjo šansų. Kėlinuką dviženkliu skirtumu laimėjo “Ataka” – 27:17.

Iki antrojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 4 sekundes Aido Kuzminsko dvitaškis suteikė “Atakos” komandai dvidešimt vieno taško pranašumą 45:24. “Liudvinavas-Vytis” besibaigiant kėlinukui dar spėjo šiek tiek sušvelninti situaciją ir bent iš dalies atkurti intrigą 33:48.

Po didžiosios pertraukos gynėjų vedamas “Liudvinavas-Vytis” sugebėjo priartėti dar kartą iki trylikos taškų – 44:57. Visgi, į tai “Ataka” atsakė savo atkarpa 15:2 ir skirtumas vėl šoktelėjo – 72:48.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas jau nieko nebereiškė, o “Ataka” šiek tiek atpalaidavo vadeles gynyboje bei leido savo varžovams per kėlinuką surinkti 38 taškus ir priartėti. Visgi, sukauptos persvaros pakako ir “Ataka” šventė pergalę dviženkliu skirtumu 105:94.