Ž. Kruliko vadovaujama “Marijampolės seniūnija” pasiekė pirmąją pergalę čempionate

Pirmąją pergalę pagaliau pasiekė ir dar viena komanda – “Marijampolės seniūnija”. Ž. Kruliko vadovaujama komanda rezultatu 76:72 nugalėjo “Gražiškių” komandą ir atsirevanšavo jai už pralaimėjimą pirmajame etape.

Rungtynės klostės permainingai, o po trijų kėlinių niekas nebuvo aišku – “Gražiškių” deficitas siekė vos 2 taškus. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes rezultatas dar buvo lygus 58:58, visgi, rungtynių pabaiga priklausė puikiai iš toli pataikiusiai “Marijampolės seniūnijos” komandai kuri ir šventė pergalę.

Lygoje liko vienintelė ekipa, kuri dar nepatyrė pergalės skonio – “Kadis”.