19 tritaškių pataikiusi „Išvien“ nepaliko vilčių „Arotenai“

„Išvien“ komanda nejuokingai pasismagino rungtynėse su „Arotenos“ ekipa, kurias laimėjo rezultatu net 111:80.

Šiose rungtynėse „Išvien“ komanda pataikė net 19 tritaškių ir taip surinko daugiau nei pusę visų savo taškų.

Nors „Arotena“ ir pralaimėjo rungtynes dideliu skirtumu, tačiau susitikimo pradžia žadėjo visai kitą rungtynių baigtį. pusantros minutės atkarpą „Arotena“ laimėjo 13:2 ir žaibiškai susikrovė dviženklį pranašumą. Visgi, tada į rungtynes „Išvien“ metė savo sunkiąją artileriją – tolimuosius metimus. E. Valiukas pataikė tris, A. Levanas pridėjo vieną ir „Išvien“ sugrįžo į rungtynes bei po pirmojo ketvirčio atsiliko jau tik trimis taškais – 22:25.

Antrasis kėlinys buvo tai, ką „Arotena“ norės kuo greičiau pamiršti – pralaimėtas rezultatu 35:15. Ketvirtį dviem tritaškiais iš eilės pradėjo „Išvien“ bei pirmą kartą išsiveržė į priekį (28:25). Pajautę, jog šiandien tritaškiai liejasi laisvai, „Išvien“ toliau terorizavo savo oponentus iš tolimų distancijų ir tai davė savo vaisių – jau įpusėjus rungtynėms „Išvien“ nutolo 17 taškų skirtumu (57:40) ir ketvirtį  laimėjo net 20 taškų skirtumu (35:15).

Po didžios pertraukos „Išvien“ toliau smaginosi ir pavydėtinu procentu atakavo iš toli. Stebuklo nesukūrusi „Arotena“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 80:111.