“Ataka” iškovojo jau 10-tąją pergalę iš eilės šiame sezone

LIUDVINAVAS
94 - 59
Ataka 19 28 28 19 - 94
LIUDVINAVAS 17 10 14 18 - 59

Dešimtąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo “Ataka”, kuri šį kartą rezultatu 94:59 nugalėjo “Liudvinavą”. “A divizione” tai jau buvo ketvirtoji “Atakos” pergalė iš eilės.

Rungtynių pradžia nieko blogo nepranašavo “Liudvinavui”, kuris pirmajame ketvirtyje koja-kojon žengė su išvien ir beveik niekuo jai nenusileido “Atakai”. Po pirmojo kėlinuko pastarųjų persvarą siekė vos du taškus – 19:17.

Pirmasis rimtas rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. “Ataka” žaibiškai, vos per pusantros minutės, surengė spurtą 12:0 ir pastatė “Liudvinavą” į nepatogią, besivejančių padėtį 31:17. Apsukų nemažinus “Ataka” iki antrojo kėlinuko likus žaisti kiek mažiau nei vieną minutę jau pirmavo dvidešimties taškų skirtumu – 45:25.

Po didžiosios pertraukos “Liudvinavas” toliau grimzdo žemyn – iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 14 sekundžių, Jauniaus Davniuko dvitaškis išvedė “Ataką” trisdešimties taškų skirtumu – 36:36, o po trijų kėlinių rezultatas jau niekam nekėlė abejonių dėl rungtynių nugalėtojo – 75:41.

Per ketvirtąjį kėlinuką “Ataka” sutvarkė visus formalumus ir įsirašė 10 -tąją pergalę šiame sezone.