Free throw percentage
48.8%
10.0%
78.6%

Dešimtąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate iškovojo „Ataka“, kuri šį kartą rezultatu 94:59 nugalėjo „Liudvinavą“. „A divizione“ tai jau buvo ketvirtoji „Atakos“ pergalė iš eilės.

Rungtynių pradžia nieko blogo nepranašavo „Liudvinavui“, kuris pirmajame ketvirtyje koja-kojon žengė su išvien ir beveik niekuo jai nenusileido „Atakai“. Po pirmojo kėlinuko pastarųjų persvarą siekė vos du taškus – 19:17.

Pirmasis rimtas rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. „Ataka“ žaibiškai, vos per pusantros minutės, surengė spurtą 12:0 ir pastatė „Liudvinavą“ į nepatogią, besivejančių padėtį 31:17. Apsukų nemažinus „Ataka“ iki antrojo kėlinuko likus žaisti kiek mažiau nei vieną minutę jau pirmavo dvidešimties taškų skirtumu – 45:25.

Po didžiosios pertraukos „Liudvinavas“ toliau grimzdo žemyn – iki trečiojo kėlinuko pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 14 sekundžių, Jauniaus Davniuko dvitaškis išvedė „Ataką“ trisdešimties taškų skirtumu – 36:36, o po trijų kėlinių rezultatas jau niekam nekėlė abejonių dėl rungtynių nugalėtojo – 75:41.

Per ketvirtąjį kėlinuką „Ataka“ sutvarkė visus formalumus ir įsirašė 10 -tąją pergalę šiame sezone.