“Savaitės rungtynės”: dramą po pratęsimo išgyvenusio “Liudvinavo-Vyčio” pergalė prieš “Ataka-2”

A DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

VYTIS-MASAŽO NAMAI
Ataka-2
102 - 98
VYTIS-MASAŽO NAMAI 20 16 29 20 17 102
Ataka-2 24 15 25 21 13 98

Sekmadienio “Savaitės rungtynės” visiškai pateisino savo vardą: pratęsimas, intriga iki paskutinės akimirkos ir aukščiausias įtampos taškas. “Liudvinavas-Vytis” išgyveno dar vienas sunkias rungtynes ir šį kartą nugalėjo “Ataka-2” komandą rezultatu 102:98.

Įremtos rungtynės prasidėjo lygiai taip pat įtemptai – arši kova nuo pirmųjų minučių ir rungtynės taškas į tašką. V. Čėsna išvedė “Liudvinavą”-Vytį” į priekį rezultatu 9:6, bet spurtu 8:2 atsakiusi “Ataka-2” išsiveržė į priekį 14:11. Pastariesiems pavyko išlaikyti trapią persvarą iki kėlinuko pabaigos ir pirmauti po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 24:20.

Antrajame kėlinyje “Ataka-2” toliau tęsė sėkmingą atkarpą ir įpusėju ketvirčiui jau pirmavo 31:23. Visgi, daugiausiai Grėbliūno ir Stalioraičio pastangomis, “Liudvinavas-Vytis” sugebėjo vėl priartėti iki keleto taškų skirtumo ir įpusėjus rungtynėms ekipas skyrė tik trys taškai – 36:39.

Po didžiosios pertrauko “Ataka-2” pirmavo viso ketvirčio metu 3-6 taškų skirtumu, tačiau likus žaisti 3 minute rezultatas tapo lygus 49-49. “Liudvinavas-Vytis” net gi sugebėjo nutolti 57:51, tačiau pasibaigus trečiajam ketvirčiui ekipas skyrė minimalus skirtumas 65:64 – “Liudvinavo-Vyčio” naudai.

Ketvirtajame kėlinyje Lukas Damušis išplėšė “Atakai-2” pratęsimą. Tiesa sekančios atakos metu “Liudvinavas-Vytis” dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Manto Varnagirio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime pranašesni buvo “Liudvinavo-Vyčio” krepšininkai kurie laimėjo pratęsimą 17:13 ir šventė jau antrąją pergalę “A divizione”.

1Matas Marčiukonis2:49000010.00000110000001
3Gintautas Stalioraitis20:475683.3050.0000123002031010
4Mantas Varnagiris31:243560.01250.01119.11910401041617
5Vytautas Čėsna31:044757.13837.532150.0145132021823
7Dainius Podolskis26:062450.01425.01250.002213102810
10Rokas Grėbliūnas21:173650.03475.033100.0123010031718
13Karolis Šukys26:121425.01333.31250.016711234612
14Evaldas Černauskas27:364850.02728.62922.22810111022121