„Savaitės rungtynės“: dramą po pratęsimo išgyvenusio „Liudvinavo-Vyčio“ pergalė prieš „Ataka-2“

60.0%

Sekmadienio „Savaitės rungtynės“ visiškai pateisino savo vardą: pratęsimas, intriga iki paskutinės akimirkos ir aukščiausias įtampos taškas. „Liudvinavas-Vytis“ išgyveno dar vienas sunkias rungtynes ir šį kartą nugalėjo „Ataka-2“ komandą rezultatu 102:98.

Įremtos rungtynės prasidėjo lygiai taip pat įtemptai – arši kova nuo pirmųjų minučių ir rungtynės taškas į tašką. V. Čėsna išvedė „Liudvinavą“-Vytį“ į priekį rezultatu 9:6, bet spurtu 8:2 atsakiusi „Ataka-2“ išsiveržė į priekį 14:11. Pastariesiems pavyko išlaikyti trapią persvarą iki kėlinuko pabaigos ir pirmauti po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 24:20.

Antrajame kėlinyje „Ataka-2“ toliau tęsė sėkmingą atkarpą ir įpusėju ketvirčiui jau pirmavo 31:23. Visgi, daugiausiai Grėbliūno ir Stalioraičio pastangomis, „Liudvinavas-Vytis“ sugebėjo vėl priartėti iki keleto taškų skirtumo ir įpusėjus rungtynėms ekipas skyrė tik trys taškai – 36:39.

Po didžiosios pertrauko „Ataka-2“ pirmavo viso ketvirčio metu 3-6 taškų skirtumu, tačiau likus žaisti 3 minute rezultatas tapo lygus 49-49. „Liudvinavas-Vytis“ net gi sugebėjo nutolti 57:51, tačiau pasibaigus trečiajam ketvirčiui ekipas skyrė minimalus skirtumas 65:64 – „Liudvinavo-Vyčio“ naudai.

Ketvirtajame kėlinyje Lukas Damušis išplėšė „Atakai-2“ pratęsimą. Tiesa sekančios atakos metu „Liudvinavas-Vytis“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Manto Varnagirio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime pranašesni buvo „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkai kurie laimėjo pratęsimą 17:13 ir šventė jau antrąją pergalę „A divizione“.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Matas MarčiukonisGynėjas2:4901000000010.00000100
3Gintautas StalioraitisPuolėjas20:471030005683.3050.00001223
4Mantas VarnagirisGynėjas31:2416104003560.01250.01119.11914
5Vytautas ČėsnaGynėjas31:041851304757.13837.532150.01422
7Dainius Podolskis-26:06821302450.01425.01250.00212
10Rokas GrėbliūnasPuolėjas21:171730103650.03475.033100.01203
13Karolis ŠukysPuolėjas26:12671131425.01333.31250.01624
14Evaldas ČernauskasGynėjas27:3621101104850.02728.62922.22812