Dar vienas galingas rungtynes sužaidusi „Išvien“ pratęsė „Simedvos“ pergalių badą „A divizione“

Dar viena užtikrintą pergalę iškovojo viena iš lygos favoričių laikoma „Išvien“ komanda. Pastaroji rezultatu 97:79 nugalėjo „Simedvos“ komandą paliko ją toliau be pergalių.

„Išvien“ komanda turi vos vieną pralaimėjimą, tuo tarpu „Simedva“ kartu su „Lazdijų SC“ komanda yra vientintėlės „A diviziono“ komandos, kurios dar nėra laimėjusios antrąjame etape.

„Simedva“ sėkmingai pradėjo rugntynes surinkdama 4 taškus be atsako. „Išvien“ neleido „Simedvai“ ilgai džiaugtis persvara ir greitai perėmė iniciatyvą, o pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 7 taškų skirtumu – 22:15.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos 2 minutes „Išvien“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Savo ekipą į tokią persvarą išvedė Deivido Kisieliaus tritaškis (29:18). „Išvien“, rodos, pagavo pagreitį ir jau prie esamo spurto pridėjo dar 9 taškus be atasako, kurie dar net neįpusėjus antrajam ketvirčiui, atotrūkį tarp komandų padidino iki triuškinančio – 38:18. Toks atstumas tarp komandų išliko ir po dviejų kėlinukų – 51:31.

Po ilgosios pertraukos, sužaidus penketą minučių skirtumas ėmė darytis nepadorus – 69:39. Trisdešimties taškų skirtumas išliko ir prieš ketvirtąjį kėlinuką – 76:46. Per paskutines 10 minučių „Išvien“ šiek tiek atsipalaidavo ir leido savo varžovams priartėti. Visgi, „Išvien“ išlaikė savo pranašumą ir triumfavo rezultatu 97:79.