“Veteranai” įveikė “Marijampolės SC-Alvarsą” ir atsirevanašavo pastariesiems už patirtą pralaimėjimą pirmajame etape

Jau ketvirtąją pergalę “MKML-Mantinga” “A divizione” iškovojo “Veteranai” , kurie po itin atkaklios kovos rezultatu 91:84 palaužė jaunųjų “Marijampolės SC-Alvarso” krepšininkų pasipriešinimą. “Veteranai” su keturiomis pergalėmis ir 1 pralaimėjimu laikosi turnyrinės lentelės viršuje. Tuo tarpu “Marijampolės SC-Alvarsui” tai buvo jau antroji nesėkmė “A divizione”.

Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo itin rezultatyvus, o abi komandos keitėsi greitomis, o svarbiausia taikliomis atakomis. Pirmieji pamėgino atotrūkti “Veteranai”, kurie po taiklių Edgaro Tamašaičio baudų metimų susikrovė 5 taškų pranašumą – 12:7, kiek vėliau Osvaldo Brazdžiono taiklus metimai nuo baudų metimų linijos sukrovė “Veteranams” jau 7 taškų pranašumą – 18:11. Visgi, antroji pirmojo kėlinuko pusė prikalusė jauniesiems MSC auklėtiniams, kurie su lig ketvičio pabaiga sugebėjo visiškai išlyginti rezultatą – 26:26.

Antrajame kėlinyje jau “Marijampolės SC-Alvarsas” pabandė spurtuoti ir sužaidus ne pilną vieną minutę atitrūko – 30:26. “Veteranai” operatyviai suregavo į kilusį šturmą ir jį nugesino bei susigrąžino vieno taško persvarą – 33:32. “Veteranai” rimtesnį išpuolį surengė iki antrojo kėlinko pabaigos likus žaisti keletą minučių, kai po Pledo ir Trušo tritaškių skirtumas šoktelėjo iki pavojingesnio – 48:40. Padėtį “Marijampolės SC-Alvarsas” stabilizavo ir prieš ilgąją pertrauka turėjo tik 3 taškų deficitą.

Po ilgosios pertraukos “Marijampolės SC-Alvarsas” sugebėjo persverti rezultatą ir keletą kartų pirmauti, bet “Veteranai” greitai vėl susigrąžindavo persvarą į savo rankas.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus vos tris minutes “Veteranai” susikrovė rekordinį dviženklį pranašumą – 79:67. Charakterį pademonstravęs “Marijampolės SC-Alvarsas” sugebėjo atsitiesti ir iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 3 minutes atsilikimą ištirpdė iki minimumo – 78:79, G. Grigas kiek vėliau skirtumą išlygino – 80:80. Visgi, rungtynių pabaigoje “Veteranai” pademonstarvo Olimpinę ramybę ir jaunuosius MSC žaidėjus įveikė patirtimi. Galutinis rezultatas skelbė “Veteranų” pergalę rezultatu – 91:84.