Fantastiškai antrąją rungtynių dalį sužaidęs “Vytenis” įsirašė pirmąją pergalę “B divizione” – įveikė “CIE LT Forge”

Puikią pirmąją pergalę “B Divizione” iškovojo “Vytenio” komanda, kuri rezultatu 78:67 nugalėjo “CIE LT Forge” komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė antrajame etape.

Galingai startavusi “CIE LT Forge” ekipa rungtynes pradėjo sėkminga atkarpa 8:3, o įpusėjus ketvirčiui komandas jau skyrė 7 taškai – 17:10. “Vytenis” nesutriko, o besibaigiant kėlinukui Aldas Moliušis tritaškiu metimu išlygino rezultatą – 20:20. “CIE LT Forge” komanda baigė pirmąjį kėlinuką pirmaudama rezultatu 24:22.

Visą antrąjį kėlinuką komandos žaidė apylygiai ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamesnės persvaros, visgi antroji ketvirčio pusė sėkmingiau susiklostė “CIE LT Forge” ekipai, kuri į didžiąją pertrauką patraukė pirmaudama 44:37.

Po pertraukos sugrįžus ant parketo pirmasis pasižymėjo Andrius Šumskas, kuris smeigė tolimą tritaškį metimą ir pirmą kartą savo ekipą į priekį išvedė dviženkliu skirtumu – 47:37. Kiek vėliau Andrius Pakrosnevičius padidino skirtumą iki 12 taškų (53:41). Deja, bet tai buvo praktiškai viskas, ką “CIE LT Forge” komandai buvo pavykę pasiekti šiose rungtynėse, mat iniciatyvą palengva perėmė “Vytenis”. Pastarieji surengė įspūdingą spurtą 13:2 ir išlygino rezultatą – 55:55. Tuo “CIE LT Forge” bėdos nesibaigė, nes varžovai kėlinuką užbaigė dar 5 taškais be atsako (iš viso spurta pailgėjo iki 18:2) ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 60:55.

Paskutiniame kėlinyje “Vytenis” neleido priartėti “CIE LT Forge” daugiau nei per 4 taškus ir kontroliavo situaciją, o Lukas Šidlauskas likus žaisti kiek mažiau nei vieną minutę pataikė dvitaškį ir išvedė savo komandą dviženkliu skirtumu – 78:67. Tai buvo paskutinieji komandų taškai.