Įsibėgėjusi “Gudelių Seniūnija” įsirašė jau ketvirtąją pergalę

Antrosios dienos rungtynės klostėsi kur kas atkakliau nei prieš tai vykusios. “Gudelių Seniūnijos” komanda susitiko su “Marijampolės SC-2005” komanda, abejos komandos pademonstravo puikią kovą. Tačiau laimėtojas turi būti vienas ir sėkmė lydėjo “Gudelių Seniūnijos” ekipą, kuri rezultatu 89:70 (20:16, 18:20, 27:17, 24:17) nugalėjo “MSC-2005” komandą.

Nuo pat rungtynių pradžios jaunieji MSC auklėtiniai itin aktyviai pasitiko Gudelių ekipą ir labai mėgino primesti agresyvų ir atletišką krepšinį. Visgi, su tuo “Gudelių seniūnija” susitvarkė gan neblogai ir neleido varžovams susikrauti pranašumo, priešingai – Edgaras Kedys kėlinuką uždarė tritaškiu metimu ir leido “Gudelių seniūnijai” būti priekyje 20:16.

Energijos “Marijampolės SC-2005” nestokojo ir antrajame kėlinyje, kuriame aktyvus žaidimas davė vaisių – ekipai pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą 25:22, o daugiausiai Jarašiaus ir Jančiausko pastangomis jauniesiems krepšininkams pavyko atitrūkti 6 taškų skirtumu – 35:29. Vis dėl to, “Gudelių seniūnija” uždarė kėlinuką savo atkarpa 9:1 ir bei prieš didžiąją pertrauką pirmavo 38:36.

Savo sėkmingą atkarpą ir į trečiąjį kėlinį perkėlusi “Gudelių seniūnija” po Manto Zdanevičiaus dvitaškio pirmavo jau 44:36. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti keik daugiau nei 3 minutes, po Artūrs Pelšs metimo skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 58:47. Prieš lemiamą ketvirtį “Marijampolės SC” deficitas siekė 12 taškų – 53:65.

Lemiamame ketvirtyje “Marijampolės SC-2005” intrigos neatkūrė ir turėjo pripažinti “Gudelių seniūnijos” pranašumą rezultatu 70:89