„Igliauka“ antroje rungtynių pusėje įtvirtino savo pranašumą prieš „Marijampolės seniūniją“

Pergalių seriją „MKML-Mantinga“ čempionate pratęsė lygos vicečempionė „Igliauka“. Šį kartą Tado Prajaros vadovaujama ekipa rezultatu 74:54 įveikė ir toliau be pergalės skonio paliko „Marijampolės seniūniją“.

Rungtynės prasidėjo itin kovingai ir abi komandos neleido viena kita nutolti. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidusi „Igliauka“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 18:13. Antrajame kėlinyje po H. Lubino dvitaškio komandas jau skyrė 7 taškai (13:20), tačiau „Marijampolės seniūnija“ atsilikimą visiškai ištirpdė ir išlygino rezultatą (21:21). „Igliauka“ į tai atsakė savo sėkminga atkarpa 12:1 ir susikrovė dviženklę persvarą (33:22), bet ir jos išlaikyti nesugebėjo – įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik 6 taškai (33:27).

Antrąją rungtynių pusę „Igliauka“ pradėjo spurtu 13:2 ir pirmavo jau 17 taškų skirtumu. Per likusį laiką „Marijampolės seniūnija“ sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, tačiau „Igliauka“ vis atsakydavo savo sėkmingu žaidimu ir rungtynių eigos persverti savo pusėn nepavykdavo.