“Igliauka” po trijų kėlinių turėjo 12 taškų deficitą, tačiau tai nesutrukdė laimėti

“MKML-Mantinga” vicečempionai panaikino dviženklį pranašumą ir nugalėjo lygos debiutantus. “Kapčiamiestis” krito “A diviziono” starte rezultatu 97:106 nusileisdami Tado Prajaros vadovaujamai “Igliaukai”.

Jau pirmosiomis minutėmis itin rezultatyviai pradėjo “Igliauka”, kuri vos per dvi minutes sugebėjo spurtuoti 10:0. Išviso pirmąjį ketvirtį vicečempionai įmetė net 35 taškus. Visgi, tokia rungtynių pradžia tvirtų pamatų pergalei nepaklojo, o pralaimėdama antrąjį ir trečiąjį ketvirčius bendru 25 taškų skirtumu, “Igliauka” prieš lemiamą kėlinį turėjo 12 taškų deficitą.

Visgi, “Igliauka” susikoncentravo ir per lemiamą dešimties minučių atkarpą laimėjo 30:9 bei pasiekė sunkią pergalę prieš “Kapčiamiestį”.