“Liudvinavas” pirmą kartą privertė pasiduoti “Išvien”

Įspūdinga pergale kovas “A divizione” pradėjo “Liudvinavas”, kuris net 90:53 nugalėjo pirmą pralaimėjimą patyrusią “Išvien” komandą.

Rungtynes 9:2 pradėjo “Liudvinavas” ir nors po tokios pradžios “Išvien” atsigavo (9:11), liudvinaviečiai smogė dar kartą, šį kartą daug galingiau – 19:2 laimėta atkarpa leido įgyti triuškinantį pranašumą jau 13 susitikimo minutę (30:11).

Po didžiosios pertraukos “Išvien” dar mėgino kabintis, tačiau visiškai nesėkmingai. “Liudvinvas” įjungė aukščiausią pavarą ir laimėjo ketvirtąjį kėlinį net 27:11 taip nepalikdamas jokių šansų “Išvien” ir privertė juos pralaimėti pirmąjį kartą šiame sezone.

8Mantas Borisas9:351250.00000001010220422
9Mindaugas Adomaitis5:45010.0010.0000000000010-1
11Žygimantas Vasiliauskas29:502825.01333.322100.00335030176
13Andrius Levanas33:491137.71812.52450.0224528155-5
14Gediminas Navickas26:2461250.01520.01250.0189101211418
15Tomas Karalius16:58020.00001250.00330010110
21Virginijus Brundza16:33030.0010.00000331111202
23Gintautas Stalioraitis30:222450.01333.31333.321352201610
 Viso200:00206530.863020.071353.872128178194185340