Įspūdingu asmeniniu pasirodymu pažymėta „Liudvinavo“ triuškinama pergalė

Trečiadienio vakaro pirmosios rungtynės MKML – MANTINGA lygoje prasidėjo tarp „Liudvinavo“ ir „Lazdijų SC“ komandų. Įspūdingą pergalę iškovojo „Liudvinavo komanda rezultatu 115:50 (24:11, 36:12, 23:18, 32:9) tiesiog nušlavusi varžovus.

Jau nuo pirmųjų minučių iniciatyvą paėmusi „Liudvinavo“ komanda pabėgo į priekį 12:3. „Lazdijų“ ekipa dar bandė mažinti atsilikimą sėkmingomis atakomis ir buvo pavykę priartėti iki 5 taškų deficito, tačiau pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė „Liudvinavo“ komanda skirtumą tik padidinusi iki 13 taškų rezultatui esant 24:11.

Nesustabdomas „Liudvinavo“ komandoje buvo ir įsimintiną pasirodymą surengęs Aivaras Žibūda per 35 minutes į varžovų krepšį supurtęs net 39 taškus. Puikų pataikymą išlaikęs visas rungtynes net 55% taiklumu atakavęs, ir 5-10 pataikęs tritaškius buvo naudingiausias ir rezultatyviausias savo komandoje.

Visus kėlinius jokių vilčių nepalikusi „Liudvinavo“ komanda, net neleido pagalvoti „Lazdijų SC“ komandai apie pergalę. Sunkiai taškus rinkusi „Lazdijų“ komanda tik trečią kėlinį sugebėjo sužaisti apylygiai, rezultatu 23:18. Visas rungtynes dominavusi „Liudvinavo“ komanda pasiekė saldų revanšą už praeitame etape patirtą netikėtą nesėkmę.