Pratęsimo pareikalavusiame trileryje – dramatiška „Gudelių seniūnijos“ pergalė

Antrajame šio vakaro susitikime į akistatą stojo B diviziono komandos „Gudelių seniūnija“ ir „Vytenis“. Nė viena komanda per pagrindinį rungtynių laiką neįrodė savo pranašumo ir rungtynėse prireikė pratęsimo. Vis dėl to per pratęsimą stipresni buvo „Gudelių seniūnija“ komanda ir rungtynes laimėjusi rezultatu 82:78 (29:23, 15:23, 15:7, 15:21, 8:4).

Tai buvo pirmasis kartas kaip šios ekipos susitinka tarpusavyje MKML – MANTINGA lygoje. Atkakliose rungtynėse niekaip nė vienai komandai neatsiplėšiant solidesniu skirtumu, pirmasis kėlinys baigiasi 6 taškų „Gudelių seniūnijai“ pirmaujant. Antrą kėlinį sėkmingiau sužaidusi „Vytenio“ komanda sugebėjo ne tik panaikinti 6 taškų deficitą, bet ir išsiveržti į priekį baigiantis pirmai rungtynių pusei rezultatui esant 46:44.

Arti trigubo dublio buvęs „Gudelių seniūnijos“ žaidėjas Arturs Pelšs 26 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai sužaidė geriausias savo šio sezono rungtynes MKML – MANTINGA lygoje. Tačiau įrodyti savo pranašumą „Gudelių seniūnijai“ per pagrindinį rungtynių laiką nepavyko ir esant lygiam rezultatui 74:74 komandos išėjo ruoštis pratęsimui.

Per pridėta rungtynių laika „Vytenio“ komandai užpulti varžovus darėsi vis sudėtingiau. Nors komandoje net trys žaidėjai atliko dvigubus dublius, tačiau pratęsimo pabaigoje tiesiog pritrūko jėgų išplėšti pergalę. Taip teko pripažinti „Gudelių seniūnijos komandos pranašumą rezultatu 82:78.

12Deivydas Barzdaitis27:073742.91333.322100.0191020603911
15Mindaugas Juotkus43:175955.600031030.05813103051313